Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

anna_t 17:45, 02 cze 2023


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Magleska napisał(a)


Koniec
Maj i czerwiec jest najlepszym czasem w moim ogrodzie -więc tych fotek mam dużo za dużo

Miłego dnia

Magda przepięknie masz! Cudny ogród kiedy ty to wszystko pielisz..? taki areał? szok!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
April 18:19, 02 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Nie rób szerszych przerywników na trawniku. Jest super. Tamto zdjęcie tak skracało że wyglądało na 50 cm języki. Pomysł usunięciem trawnika pomiędzy i położeniem płyt, czy kamieni, też fajny choć wcale nie konieczny.
Pięknie masz
____________________
April April podbija las Mazowsze
Agatorek 20:23, 02 cze 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Madzia, brak słów. Jest przepięknie ❤️❤️❤️

Soczyście, kolorowo i bujnie. Muszę sobie kupić różowe azalie , pamiętasz może odmiany swoich?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gruszka_na_w... 21:36, 02 cze 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
A nie pisałaś czasem, że po pomalowaniu domku ogrodnika będziesz tylko leżeć i pachnieć?

Na progu lata, u schyłku wiosny ogród prezentuje się świetnie. Możesz puchnąć z dumy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Roocika 20:34, 03 cze 2023


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Madzia, ogród masz zachwycający i to na pewno nie zasługa zdjęć tylko Twoja
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Magleska 09:04, 04 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
anna_t napisał(a)

Magda przepięknie masz! Cudny ogród kiedy ty to wszystko pielisz..? taki areał? szok!


Ania dziękuję bardzo
pokazuję to co ładne i wypielone -uwierz są rabaty ,do których jeszcze nie dotarłam ....
poza tym -to też fotki -robione moim aparatem mają efekt upiększania ...sama wolę swój ogród na zdjęciach haha

tu przykład


A wczoraj w końcu wypieliłam truskawki -2 taczki zielska wyrwałam i wyścieliłam słomą -jest swojsko pół dnia mi zeszło na to ....
jeszcze mi zostały 2 rabaty do wyplewienia -duże ...
a potem pewnie trzeba będzie od nowa zaczynać



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:17, 04 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
April napisał(a)
Nie rób szerszych przerywników na trawniku. Jest super. Tamto zdjęcie tak skracało że wyglądało na 50 cm języki. Pomysł usunięciem trawnika pomiędzy i położeniem płyt, czy kamieni, też fajny choć wcale nie konieczny.
Pięknie masz


Jola
dzięki bardzo na razie zostawiam ,tak jak jest -położyłam płyty na przejściu i chodzę i zaglądam czy mi to odpowiada ....

zlikwidowałam jedną ścieżkę-była nieużywana ,bo i tak schodząc z góry szłam przez trawnik po skosie na domek


i płyty przeniosłam na próbę tu ....ale muszę je jakoś inaczej dać ,bo tak to średnio jest ...coś pokombinuję jeszcze ....na pewno musi się wygodnie przejeżdżać kosiarką


na tym przejezdzie to znowu muszę dołożyć drugi rząd płyt ,bo tak jak jest to wiecznie niszczę roślinki i się wkurzam sama na siebie

to tyle w temacie zakończenia prac haha ....cały czas coś sobie nowego znajduję do roboty
Miłej Niedzieli


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:21, 04 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
Agatorek napisał(a)
Madzia, brak słów. Jest przepięknie ❤️❤️❤️

Soczyście, kolorowo i bujnie. Muszę sobie kupić różowe azalie , pamiętasz może odmiany swoich?


Aga dziękuję bardzo oczywiście ,że nie pamiętam -to są nowe nabytki -mam tam karteczki zostawione -jak chcesz ,to spiszę nazwy -ale po prostu kierowałam się kolorem i wzrostem .... po 3 różnego rodzaju
jedna jest Geisha chyba ...
Miłej Niedzieli

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:24, 04 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
A nie pisałaś czasem, że po pomalowaniu domku ogrodnika będziesz tylko leżeć i pachnieć?

Na progu lata, u schyłku wiosny ogród prezentuje się świetnie. Możesz puchnąć z dumy.


Haniu jakoś nie umiem odpoczywać zawsze sobie jakieś prace nowe znajdę ....i zawsze znajduję miejsca do poprawki ...jak się ma koń w dowodzie ,to już chyba skazanym się jest na wieczne prace haha
Miłej Niedzieli
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:26, 04 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
Roocika napisał(a)
Madzia, ogród masz zachwycający i to na pewno nie zasługa zdjęć tylko Twoja


Asia fotki w złotej godzinie robią cuda dziękuję bardzo za komplementy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies