Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 16:12, 01 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
April napisał(a)


Te przerywniki trawnikowe to chyba będziesz jeszcze poszerzać?
Widziałabym tam te różowe kukliki po bokach choin w dużej masie


Jola poszerzałam -nie wiem ,czy tak zostanie -zobaczę ,jak mi się to będzie kosić
może całkiem zerwę ten trawnik pomiędzy poszerzeniami i tylko zrobię przejście z płyt przez rabatę ,żeby kosiarką móc przejechać ....sama nie wiem .....po prostu chciałam skrócić optycznie taki długaśny trawnik ....i tak kombinuje

fajny pomysł z tymi kuklikami-dziękuję -podzielę ,jak przekwitną i dosadzę


z daleka te przerywniki wyglądają na małe

ale czy robić jeszcze szersze ?
mają 2 m na 2 metry tak mniej więcej jak choiny podrosną to powinno to lepiej wyglądać -ala pokoje ogrodowe






____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:14, 01 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Basieksp napisał(a)


Piękny ten biały łubin muszę zapolować na biały, bardzo ładny


Basiu śliczny jest -dostałam go od Kasi Niespodzianki i Iwonki z chaosu już wydał na świat kilka dzieci i kwitną tak jak matka
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:15, 01 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
anuska2507 napisał(a)
Soczyście, kwieciście u Ciebie

Powiedz, czy ta okrywowa roślina ma zadarnić przestrzenie między płytami? Co to jest?


Ania dziękuję to macierzanka -ma zadarnić przestrzenie między płytami ,ale marnie jej to idzie -za dużo tam betonu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:17, 01 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
sylwia_slomczewska napisał(a)
Cudne fotki, ale to przez to, że ogród taki jest i oko i sprzęt....szkoda, że mam inne wydatki na razie no i obsłużyć potrafię tylko automat


Sylwia ja też tylko w automacie te fotki robię -nie obrabiam ,nic z nimi nie robię -czasem przytnę tylko jakiś bok może to dzięki obiektywowi są ładne
lubię swój ogród na zdjęciach -dużo lepiej wygląda niż na żywo taki wdzięczny model

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:27, 01 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
antracyt napisał(a)

Widzi mi się to przewężenie bardzo Nie wiem kto u Ciebie kosi trawę, ale mój mężaty już zacząłby płakać


Zuza właśnie sama się zastanawiam ,jak będzie z koszeniem -okaże się

ja koszę ,ale jak mi się będzie żle kosiło ,to zlikwiduję całkiem to trawiaste przejście zrobię przejazd z płyt chodnikowych
jak choiny podrosną ,to powinno być ok





____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:32, 01 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Wiolka5_7 napisał(a)
Madzia cudowne widoki
Zachwycam się! Ach!


Wiola dziękuję Kochana
chciałam Ci kwiatek wstawić ,ale mam już tylko robocze fotki ,bo
leżę i kombinuję na fotkach,jak poprawić kształty rabat i trawnika
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Alija 17:14, 01 cze 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8486
Magleska napisał(a)


Koniec
Maj i czerwiec jest najlepszym czasem w moim ogrodzie -więc tych fotek mam dużo za dużo

Madziu, Twój majowo-czerwcowy ogród jest zachwycający, a zdjęcia z ogromną przyjemnością oglądamy, im więcej, tym lepiej.

Fajny pomysł z przerywnikami na trawniku, z płytami też byłoby super.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
TAR 19:42, 01 cze 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7016
Ja juz bym od razu plyty wstawila. Bedzie cudo. Nawet takie w trawniku zeby obrastaly. Superancko jest.
Ja chwilowo zamiast sadzic jestem lejwoda. Moj dzielny i pracowity mąż uklada trawe a ja podlewam zeby sie przyjela. Niby do ulozenia 230 m2 ale to 9 ton. Szok ile wazy. I on to sam przenosi uklada i docina.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magleska 15:36, 02 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Alija napisał(a)

Madziu, Twój majowo-czerwcowy ogród jest zachwycający, a zdjęcia z ogromną przyjemnością oglądamy, im więcej, tym lepiej.

Fajny pomysł z przerywnikami na trawniku, z płytami też byłoby super.


Alicja dziękuję bardzo
czy kiedyś nadejdzie taki dzień ,że powiem ,że ogród skończony i już nic nie robię ....hmm chyba nie ....
dzięki Wam już wiem co z tym trawnikiem mam zrobić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:53, 02 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
TAR napisał(a)
Ja juz bym od razu plyty wstawila. Bedzie cudo. Nawet takie w trawniku zeby obrastaly. Superancko jest.
Ja chwilowo zamiast sadzic jestem lejwoda. Moj dzielny i pracowity mąż uklada trawe a ja podlewam zeby sie przyjela. Niby do ulozenia 230 m2 ale to 9 ton. Szok ile wazy. I on to sam przenosi uklada i docina.


Ania tak zrobię -podzielę trawnik w poprzek rabatami i dam płyty ,żeby przejechać kosiarką z jednego do drugiego jutro może chociaż ten pierwszy zrobię

dziękuję za pomysł

a Ty lej wodę ,bo ten nowy trawniczek boski z roślinkami zdążysz posadzić
ja dziś kolejnego śmiałka wykopałam , podzieliłam i posadziłam na końcu działki -dobrze się je dzieli ,tak jak seslerie ....potrzebowałam zrobić miejsca na nowe kaliny i krzewuszki

z nowych kalin mam

Kalina bodnantska Charles lamont, kalina Molly Schreder ,Pinkimono -była też Pragense ,ale już nie kwitła i nie wiem ,jak wygląda z kwiatami ...poza tym wyczytałam ,że może przemarzać ,więc nie kupiłam

i krzewuszki -Ebony&Ivory,Bristol Ruby ...mam jeszcze chęć na Middendorfa
dość zakupów ogrodowych

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies