Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 23:03, 15 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18663
basia3012 napisał(a)
Madziu, mi nowe ścieżki bardzo się podobają. Ja lubię takie bezpieczne rozwiązania, zawsze się obronią i moim zdaniem zawsze dobrze wyglądają.


Basiu dziękuję próbuję spiąć w całość starą część i nową to dopiero początek w tych próbach

TAR napisał(a)
Bardzo fajnie sciezka wyszla. Pomysl spiecia rabat doskonaly bedzie spojnie calosciowo


Aniu dziękuję


Agatorek napisał(a)
Madzia, uspokój się

I tak masz pięknie, myślisz, źe może być jeszcze lepiej?

Naprawdę cudne rabaty, piękny busz i różnorodność na nich


Aga zawsze może być lepiej dziękuję za pochwały
w końcu po tygodniowym maratonie pracowym juto ruszam w bój

Roocika napisał(a)

Pokaż. Bo mojemu jak zaczął rosnąć pieniek to się przestraszyłam a on jak wąż zrzuca korę jak przyrasta.
Chyba,że gdzieś na szczepieniu?


Asia pokażę -Iwonka widziała na żywo jak była ....nawet karmnik dla ptaszków zaczął mi tam wrastać w pień -muszę jutro tam podziałać ...

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:11, 15 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18663
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Oplułam monitor. Na drugie masz Tytanka?

Dobrze, że kombinujesz przy tym placyku. Coraz bardziej wtapia się w otoczenie i nie świeci golizną. Krzesełko świetnie tam pasuje.


Haniu tytanka to moje 3 imię -na drugie mam kuń
na placyku jeszcze dojdzie oświetlenie i na pewno z czasem ładniejszych donic i lampionów

Iwonka napisał(a)
Haniu nasza Madzia to Tytanka Niesamowicie pracowita, zdolna, o wielkim serduchu.
Ogród, który tworzy jest CUDNY, zdjęcia nie oddają jego uroku, zwiewności.
Madzia dziękuję za spontaniczne spotkanie Nie mogłyśmy się nagadać, stąd zdjęć mało.
Ale kilka wrzucam ku pamięci
Dziękuję za pyszny obiad, zielone pędy czosnku, własne buraczki z piekarnika ... pychota



Iwonka uśmiecham się od ucha do ucha dziękuję Kochana ,że poświęciłaś mi swój czas -że chciało Ci się zboczyć z drogi i za wszystkie rady i zachwyty i zrozumienie o co mi chodzi szkoda ,że czas tak szybko nam zleciał

Iwonka napisał(a)
Z warzywnika zostawiam jedynie zachwyt nad ... brokułem Czy to brokuł Madzia? Wybacz moją niewiedzę w kwestii warzyw niesklepowych. Piękny jest. Na resztę dokumentacji zabrakło czasu.

Pomysł z przeniesieniem rewelacyjny. Miejscówka idealna.
A warzywnik, szklarnia, kolor skrzyń - CUDO!!!

Czuję ogromny niedosyt w "pogapieniu się, zagapieniu" na to miejsce, na cały ogród, rabaty...
Dziękuję Kochana za spotkanie



Iwonka tak to brokuł ten jeden idzie w kwiat niestety ,ale pozostałe jutro zerwę -potrzebuję miejsca dla rozsad kwiatowych

a z tym czasem -też czuję niedosyt gadania ....następny mój dom będzie bliżej Was

Twoje zdjęcia świetne ,aż nie mogę uwierzyć ,że to ode mnie



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magara 23:12, 15 cze 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6738
Usiłuję podziwiać i nie wpadać w zbyt wielkie kompleksy powtarzając sobie, że moje rabatki co najmniej o dwa tygodnie są opóźnione w stosunku do Waszych

U mnie pędy czosnków też w kompostowniku wylądowały Dużo ich było, jak dużą stratę poniosłam? Poproszę o przepis
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magleska 23:16, 15 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18663
antracyt napisał(a)
Ale fajna porcja zdjęć Inne oko i jakby trochę inny ogród.
ps. Pąki kwiatostanów czosnku na masełku uwielbiam - pychota


Zuza dziękuję fotki od Iwonki superowe


Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
A ja wyrzuciłam pędy czosnków do kompostownia. Buuuu!
Dzięki Iwonka za zdjęcia. Ogród Madzi jest wyjątkowo fotogeniczny. Urzekły mnie kwiatostany czyśćca na tle świecącej stipy i imperaty.


Haniu kiedyś znalazłam na Insta chyba- przepis na te pędy czosnku -spróbowałam i rewelacja -teraz już co roku czekam na ten rarytasik

podobno można też z nich zrobić pyszne pesto-ale tego jeszcze nie próbowałam

i zgadzam się z opinią o fotogeniczności mojego ogrodu na żywo nie jest tak super
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:25, 15 cze 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18663
Magara napisał(a)
Usiłuję podziwiać i nie wpadać w zbyt wielkie kompleksy powtarzając sobie, że moje rabatki co najmniej o dwa tygodnie są opóźnione w stosunku do Waszych

U mnie pędy czosnków też w kompostowniku wylądowały Dużo ich było, jak dużą stratę poniosłam? Poproszę o przepis


Daga nie ma co wpadać w kompleksy -zdjęcia kolorują rzeczywistość

Jeśli o kwiatostanach czosnku mowa to ja te pędy wrzucam na wrzątek -kilka minut podgotowuję ,a później daję na patelnię-albo z masełkiem ,albo z oliwą z oliwek ( zależy co mam w domu ) i chwilkę podsmażam ...i tyle ...czasem dorzucam do tego groszek cukrowy

można z bułką tartą podsmażyć ....można też pesto z nich zrobić (tego jeszcze nie próbowałam ) szkoda ,że wyrzuciłaś swoje
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ajka 23:50, 15 cze 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4027
Piękne ujęcia na zdjęciach Iwonki. Super, że mogłyście się spotkać. Nawet nie wiedziałam, że pędy czosnków są jadalne
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
LIDKA 00:15, 16 cze 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7243
Fajnie tak spotkać drugą ogrodniczkę pasjonatkę.
Normalnie zazdroszczę Wam..


Madzia ogród jest piękny. Wspaniały i dorodny. A zdjęcia Iwonki to piękno wyostrzają.

Buziaki.

Tyraj sobie ile chcesz. Ale z szacunkiem do zdrowia. Buziaki
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Urszulla 21:21, 16 cze 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21860
Iwonka napisał(a)







Ładny ten dereń, dopiero na fotce zwróciłam na niego uwagę, czemu nie w realu?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Magara 23:04, 16 cze 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6738
Madzia, dzięki
Dziś poszłam zobaczyć czy jakieś pędy czosnku nie zostały przeoczone - zostały, ale za mało, żeby się bawić w gotowanie, zostały skrojone na kanapki, też pyszne Zmarnowałam kilkadziesiąt spiralek, trudno się mówi, za rok będę pamiętać o rarytasie kulinarnym
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
basia3012 23:15, 16 cze 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9543
Madziu, czy do jedzenia są pędy i kwiaty czosnków jadalnych? Czy z ozdobnymi też można? Próbowałaś może?
Zdjęcia Iwonki są cudne. Ma dziewczyna rękę do zdjęć i do ogrodu.
Podziwiam Twój warzywnik. rarytasy Ci rosną.

____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies