Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 22:26, 17 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia i ja dziękuje z serca za cały dzień, za rozmowy, pyszne jedzonko, roślinki i za wszystko Relacje postaram się szybko dać, ale wiesz, że od Danusi też jeszcze nie pokazałam to będzie po kolei tak jak odwiedziny

Ula Tobie kochana też wielkie dzięki za to, że przyjechałaś, że nas nakarmiłaś pyszna zupka i serniczkiem, za roślinki i za wsparcie w szczególności, buziaki

Z tym co Ula napisała zgadzam się w całości ogród Madzi cudny


Sylwuś to ja Wam dziękuję za cudowny dzień ,maraton szkółkowy
następnym razem jadę z Wami bez portfela i kart
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:27, 17 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Agatorek napisał(a)
Co by tu napisać, po takich fotkach? Jednym słowem -pięknie


Aga jednym słowem dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:31, 17 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
inka74 napisał(a)
świetne połączenie, takie delikatne.

Odwiedziny to zawsze dobry pomysł. I wycieczka do Danusi. Trochę żałuję że nie dałyście znaka, że jedziecie ale rozumiem. No nic, będzie jeszcze może okazja, aby pogadać na żywo.


Iwonka
nie wyrobiłybyśmy się ,żeby Was Wszystkie poodwiedzać ...wyjechałam z domu o 4:20 ,a
wróciłam o 22:30 .....ale napewno się kiedyś wybierzemy
po ostatnich fotkach Twoich i Kasi mam straszną ochotę na obejrzenie na żywo Twojego ogrodu ....
I Mrokasi i Kasji i Aprilka i Izy i Kasi i Joli I Gosi .....ech chyba na tydzień muszę tam do Was przyjechać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:35, 17 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
KasiaBawaria napisał(a)


Bardzo mi sie spodobala ta rabata przy warzywniaku.Szkoda, ze u mnie na taka za wasko.Cudnie!


Kasia ona ma tylko metr -może zmieścisz -myślę ,że nawet taka półmetrowa łączka też nie byłaby zła ....a ile bzyków więcej
i skrzyń nie widać

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:36, 17 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Roocika napisał(a)
Po cichutku podziwiam


Asia dziękuję
u Ciebie też jest już się czym zachwycać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:37, 17 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
nyna76 napisał(a)
Uwielbiam Twój ogród. Zawsze czytam cały wątek jak mnie coś zauroczy, wtedy widzę jak to wszgstko się tworzyło.

Areał i spadki dały Ci się pewnie we znaki ale efekt jaki uzyskałaś (-liście) jest wspaniały.

Buźka.


Ania cieszę się
Wpadnij kiedyś na żywo pooglądać może przestaniesz uwielbiać

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:39, 17 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Martka napisał(a)
Urszulla, piękne zdjęcia Wilczego Madziu, lubię wątki z obfitością fotograficzną. Zaproszenie Dziewczyn do siebie to super pomysł, Ty masz miłych gości, my jeszcze więcej pięknych zdjęć, bo tych nigdy u Ciebie nie za wiele, nie ma w tym przypadku mowy o nadmiarze, przesycie, wręcz przeciwnie, wciąż nowe smaczki, uroczki, kąteczki, tak że podziwom nie ma końca i niech to tak trwa.



Martka
jenyyy....dziękuję
parę fotek nowych mam ,ale poczekam ,aż dziewczyny pokażą swoje -bo od ich wizyty -troszkę pozmieniałam

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:44, 17 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Margerytka40 napisał(a)
Piękne zdjęcia z cudnego ogrodu


Asia dziękuję

wiklasia napisał(a)
Jak ja uwielbiam prezentowanie ogrodu przez osoby z zewnątrz. Czasem odkrywa się całkiem nowe smaczki. Ula świetna relacja. Ogrod Magdy Twoim okiem oglądany - cudny.
A ta łączka przy warzywniaku!
Magda, wyrazy uznania


Asia ja też lubię inne spojrzenia na mój ogród ja wiecznie w tych samych miejscach cykam





malgorzata_szewczyk napisał(a)
Madzia bogactwo pełne No busz się robi piękny Buziak


Małgosiu cieszę się ,że zajrzałaś
przyjedz na kawę -daleko nie masz

busz mam i miszung zupełny -ale tak lubię
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:53, 17 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Urszulla napisał(a)
Madzia, ta niska trawka to nie pamiętam nazwy, trochę w wyglądzie przypomina kosmatkę, ma odcień bardziej niebieski niż zielony
Fajnie źe byłyśmy w nowej szkółce, ode mnie mam tam 20 min krzewy owocowe które od wiosny czekały na zakup wreszcie dały mi powera źeby zmienić mój warzywnik gdy w sierpniu nabędę słomę to pokażę nową jego odsłonę nigdy to nie będzie taki poziom jak u Ciebie ale i tak po renowacji zawsze idziemy do przodu


Ula
najważniejsze ,to robić po swojemu .....to Tobie ma być dobrze w Twoim ogrodzie


Trawki wszystkie od Ciebie posadziłam -kwiatki też -dziękuję Ci bardzo za wszystkie sadzonki

może chcesz 2 taczki dąbrówki dziś na skarpie z rudbekiami tetrisy uskuteczniałam -
jeszcze efektu brak -ale powinno być fajnie ,jak się rozrosną te moje podziały

tu wylądawały roślinki od Ciebie i od Dziewczyn -oprócz liliowców i żółtej dziewanny



a na tej skarpie dzieliłam seslerie ,przetacznika i czyściec -wyleciały krwawniki ,dąbrówka i parę innych roślin


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:59, 17 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Na dobranocvjeszcze parę świeżych fotek z Wilczego
taką mam pamiątkę z wizyty w Ogrodowisku z dedykacją


tu cudowne jeżówki od Anitki


tam dalej roślinki od Sylwii -trochę przycięte ,więc nie będę tłumaczyć gdzie są


a tu różyczka od Agi -niesamowity kolor i zapach -nazwy już zapomniałam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies