Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Margerytka40 10:51, 16 lip 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Piękne zdjęcia z cudnego ogrodu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
wiklasia 13:19, 16 lip 2021


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Jak ja uwielbiam prezentowanie ogrodu przez osoby z zewnątrz. Czasem odkrywa się całkiem nowe smaczki. Ula świetna relacja. Ogrod Magdy Twoim okiem oglądany - cudny.
A ta łączka przy warzywniaku!
Magda, wyrazy uznania
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
malgorzata_s... 16:10, 16 lip 2021


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Madzia bogactwo pełne No busz się robi piękny Buziak
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Urszulla 17:03, 16 lip 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Madzia, ta niska trawka to nie pamiętam nazwy, trochę w wyglądzie przypomina kosmatkę, ma odcień bardziej niebieski niż zielony
Fajnie źe byłyśmy w nowej szkółce, ode mnie mam tam 20 min krzewy owocowe które od wiosny czekały na zakup wreszcie dały mi powera źeby zmienić mój warzywnik gdy w sierpniu nabędę słomę to pokażę nową jego odsłonę nigdy to nie będzie taki poziom jak u Ciebie ale i tak po renowacji zawsze idziemy do przodu
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Magleska 22:15, 17 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Martka napisał(a)


Magdo, co ja widzę, Kraków szalał w Przypkach! Piękne Wasze relacje z ogrodu Danusi i Witka. Ich szczęście jest z gatunku tych udzielających się innym, takie mam wrażenie byłam w maju, ale zdecydowanie czas na letnią wizytę. Marzę o tym, aby odbył się tam kiedyś jakiś ogólny zlot O., wtedy realnie poodnajdujemy się w tym pięknym ogrodzie. Dzięki za relację


Martka Kraków mnie adoptował bo ja dziecię śląska
Koniecznie musisz teraz pojechać do Przypek ,bo jest szał
ciężko mi było wybrać fotki ,tyle ich napstrykałam robione w pełnym słońcu ,nie miałam też drugiego obiektywu ,bo chciałam takie realne fotki zrobić -nie czarować zbliżeniami
żałuję tylko ,że nie obfociłam porządnie rabaty ognistej .....a chciałam jak zawsze troszkę od Szefowej poodgapiać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:17, 17 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Alija napisał(a)
Madziu! Piękna relacja z ogrodu Danusi. Miałaś wspaniałą wycieczkę.
Mam nadzieję, że też kiedyś się tam wybiorę.


Alicja koniecznie się wybierz na żywo wygląda obłędnie
żałuję ,że tak daleko mieszkam -na pewno byłabym tam częstym gościem

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:20, 17 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
SlonecznyOgrod napisał(a)
Madzia pięknie masz w ogrodzie, chętnie bym z zaproszenia skorzystała ale tak daleko do Ciebie
Relacje z odwiedzonych przez Ciebie ogrodów obejrzałam i zostawiłam tam zachwyty a u Ciebie pochwałę za ładne foteczki, fotograf z Ciebie znakomity


Darcia dziękuję Kochana cały czas coś ulepszam i zmieniam i powoli mam nadzieję ,że osiągnę stan zadowolenia

daleko mamy do siebie wiem .....ale może kiedyś uda się spotkać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:22, 17 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Iwonka napisał(a)
Madziu obejrzałam twoje ostatnie zdjęcia Super, że sfociłaś nową część. Mam nadzieję, że Dziewczyny powrócą z kolejną porcją piękności z Wilczego ogrodu
Mam piłeczkę dla Raveny, moje koty coś nie chcą się bawić
Do nastepnego


Iwonka musisz przyjechać i oddać piłeczkę mojej psicy

Na nowej części trwają prace dopieszczające skarpa z rudbekiami troszkę zmieniła wygląd -na razie efektu brak ,bo rośliny po podziałach i ulewach leżą
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:25, 17 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Urszulla napisał(a)
Miałam najbliżej to pierwsza wrzucę fotki z wilczego bez wilka tym razem ogród zachwyca każdym metrem z osobna. Przechodząc odsłaniają się coraz to nowe kompozycje i nasadzenia a dążenie do perfekcji przewyższa wszystko



Ula
dziękuję Kochana za super fotki

dziś zmieniałam skarpę z rudbekiami cały dzień m na niej zszedł

do perfekcji pewnie nigdy nie dojdę -za duży ogród do obrobienia -co odchwaszczę jakiś kąt ,to inny zarasta ....
ale w końcu przycięłam bukszpany ,cisy ,róże ,wiśnie
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:25, 17 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
ajka napisał(a)
To prawda, Red Baron i czerwona jeżówka wyglądają naprawdę super.


Też mi się to zestawienie podoba
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies