Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 23:11, 13 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18518
ewsyg napisał(a)
Madziu, widzę, że dokupiłaś róż, cieszy mnie to ogromnie. Różę Eisvogel kiedyś kupiłam, ale niestety to pomyka. w tym roku jest do kupienia u mnie w ogrodniczym, ale się powstrzymałam, już m9 wystarczy róż.


Ewa dokupuję powoli -powiększam kolekcję ,ale jeszcze nie mam z nimi wprawy -muszę się podszkolić w pielęgnacji i cięciu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Martka 16:48, 14 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Magleska napisał(a)
Kochani
zapraszam Was na relację z ogrodu naszego Szefostwa polecam każdemu zobaczyć go na żywo jest przepiękny ,cudowny i zmienia się z miesiąca na miesiąc -Danusia z Witkiem mają jeszcze tyle świetnych pomysłów ,że na pewno znowu Tam zawitam

https://www.ogrodowisko.pl/watek/8495-ogrodowisko-ogrody-pokazowe-nasza-anglia?page=1066


i jeszcze zapraszam do ogrodu Anitki ,gdzie pocykałam kilka fotek o 6 rano
fajna przeplatanka wyszła ,bo Anitka też zaczęła wstawiać fotki
https://www.ogrodowisko.pl/watek/7741-moj-azyl-na-wichrowym-wzgorzu?page=792


Magdo, co ja widzę, Kraków szalał w Przypkach! Piękne Wasze relacje z ogrodu Danusi i Witka. Ich szczęście jest z gatunku tych udzielających się innym, takie mam wrażenie byłam w maju, ale zdecydowanie czas na letnią wizytę. Marzę o tym, aby odbył się tam kiedyś jakiś ogólny zlot O., wtedy realnie poodnajdujemy się w tym pięknym ogrodzie. Dzięki za relację
Alija 16:24, 15 lip 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8795
Madziu! Piękna relacja z ogrodu Danusi. Miałaś wspaniałą wycieczkę.
Mam nadzieję, że też kiedyś się tam wybiorę.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
SlonecznyOgrod 17:20, 15 lip 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Madzia pięknie masz w ogrodzie, chętnie bym z zaproszenia skorzystała ale tak daleko do Ciebie
Relacje z odwiedzonych przez Ciebie ogrodów obejrzałam i zostawiłam tam zachwyty a u Ciebie pochwałę za ładne foteczki, fotograf z Ciebie znakomity
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Iwonka 17:47, 15 lip 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Madziu obejrzałam twoje ostatnie zdjęcia Super, że sfociłaś nową część. Mam nadzieję, że Dziewczyny powrócą z kolejną porcją piękności z Wilczego ogrodu
Mam piłeczkę dla Raveny, moje koty coś nie chcą się bawić
Do nastepnego
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Urszulla 22:08, 15 lip 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Miałam najbliżej to pierwsza wrzucę fotki z wilczego bez wilka tym razem ogród zachwyca każdym metrem z osobna. Przechodząc odsłaniają się coraz to nowe kompozycje i nasadzenia a dążenie do perfekcji przewyższa wszystko

Delikatny róż i delikatne formy


____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 22:13, 15 lip 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Połączenia roślin które mi się podobały szczególnie, o jeźówkach w red baronie wszyscy mówią że rewelacyjne



____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 22:19, 15 lip 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ajka 22:25, 15 lip 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4003
To prawda, Red Baron i czerwona jeżówka wyglądają naprawdę super.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Urszulla 22:28, 15 lip 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838


Spacer po ogrodzie Madzi jest pełen wrażeń estetycznych na każdym kroku warzywnik o jakim można marzyć. Madzia jest pracowita jak pszczółka, żeby wykonać taki ogród samodzielnie i go utrzymać w nienagannym stanie takim jak widzicie. Nie trzeba kadrować!!! W nim się super odpoczywa

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies