Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 21:31, 18 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18450
sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia serdeczne uściski i podziękowania za reset w tygodniu, ogród masz bajecznie piękny nie chciało mi się do mojego błocka wracać wcale Roślinki posadzone, niech rosną, fotorelacje zrobię jakoś w tygodniu bo widzę, że sporo dzisiaj pokazałaś


Sylwuś

dziękuję za komplementy cały czas go dopieszczam ....co już wydaje mi się ,że nic nie robię .....to zawsze mi jakiś nowy pomysł wpadnie do łba


spokojnie z tymi fotkami dziś faktycznie pocykałam sporo -

a Wasze będą już trochę nieaktualne ,bo po spotkaniu -dałyście mi tyle powera pozmieniałam co nieco w nasadzeniach

dziś np robiłam roszady na skalniaku i odplewiłam inversową i błotnistą ( ta po prawej od tarasu )

ze skarpy usunęłam wszystkie rudbekie -poszły na inversową -tam tonacja biel ,pomarańcz ,żółty i trochę fioletu ,więc będzie im tam lepiej ....

z inversowej zabrałam wszystkie astry -potfory poszły na nową przyogniskową ....
więc wiesz tetrisy są cały czas

skalniak po liftingu -jak mi się te jeżówy czerwone rozrosną -to porozsadzam je po całej skarpie
spam skarpowy




Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:33, 18 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18450
antracyt napisał(a)
Ale czarujesz


Zuza to tylko magia fotek aparat sam wyczarowuje klimat

telefon nie oddaje tego co oko widzi a za to obiektyw troszkę oszukuje rzeczywistość

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kim 21:48, 18 lip 2021


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Cudnie uczta dla oczu
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Martka 21:49, 18 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Magleska napisał(a)



Madziu, empatyczna Istoto przewidziałaś, że potrzebny będzie antydepresant i na szczęście pokazałaś "trochę" bałaganu więc już w spokoju można się było oddać czystym zachwytom... Kolory i proporcje dobierasz świetnie. Rabat i połączeń tyle, że jeszcze nie umiem się odnaleźć, co masz gdzie gubię się jednak z przyjemnością bo wszystko opracowane i ogarnięte z czułością, masz "rabaty uśmiechnięte"! Nawet fiolet z różem i pomarańczem u Ciebie pięknie zagrają Wilczyca też lubi to miejsce, to widać
Urszulla 22:03, 18 lip 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Madzia, dobrze że mam fotki. Podglądam różne połączenia roślin , tetrisy inspirujące i kombinuję u siebie. Znów przesadzanki mam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
kasiek 22:12, 18 lip 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Bylinowy Raj
Fajne to łączenie kolorami, ja też tak przestawiałam przez wiele lat
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
SlonecznyOgrod 22:33, 18 lip 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Pięknie ukwiecony masz ogród Madziu

Deszczowo, myślałam , że od dziś w całej Polsce miało być pogodnie, u mnie było bezchmurne niego i bardzo ciepło
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
hankaandrus_44 22:48, 18 lip 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Ale czarujecie w swoich ogrodachm aż miło pozachwycać się. Rano widziałam jedno ujęcie, a po południu już zmiana i nowe efekty. Brawo Madziu.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
TAR 22:57, 18 lip 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7354
Madziu slicznie. Wilcza panna przepiekna
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kasia1980 08:08, 19 lip 2021


Dołączył: 27 wrz 2020
Posty: 318
Widać , że posadzone z miłością i teraz się odwdzięczają bujnym pokrojem.
____________________
Moja Sielanka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies