Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Joann 08:33, 21 lip 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Ooo już googluję, dziękuję Wiklasiu
____________________
Joanna Ogród długi
Martka 09:00, 21 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Magleska napisał(a)


Martka do gór mam niedaleko ,przyjedziesz ,to i jakiś szlak zaliczymy



Madziu, mnie nie trzeba na takie atrakcje w ogóle namawiać Wrzesień to u mnie czas idealny na takie wypady, Madziu, idziemy na szlak! Drugą wędrówkę zrobię niedaleko Sylwii, bo biedaczka jeszcze nie wie, że mam niecne plany wobec niej, a przynajmniej jej ogrodu

Magleska 16:22, 21 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18391
Milunia dziękuję za pochwały

Wiola cieszę się ,że moja skarpa ma tylu wielbicieli też ją lubię

Joann dziękuję za pochwały jeżówki koffam ale niestety ,nie wszystkie mi przeżyły zimę ....

i widzę ,że Asia Wiklasia już Ci odpowiedziała ,o pomarańczowych kwiatkach ....ja mam jeszcze lilie pomarańczowe ....

Martka trzymam Cię za słowo moja kondycja górska trochę marna ,ale damy radę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
wiklasia 17:42, 21 lip 2021


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Dziewczyny jakbyście planowały jakąś górską eskapadę to ja też się chętnie piszę.
Wprawdzie do tanga trzeba dwojga, ale już na wyprawę w góry to chyba nie ma limitów? .
Jak się wdrapuje to lepiej się stęka i sapie w miłym i wesołym towarzystwie, a wszystkie znaki na ziemi, niebie i Ogrodowisku wskazują, że takimi właśnie osobami jesteście.
Obiecuję nie marudzić za bardzo, raźno maszerować, jakąś drożdżówką poczęstować.

P.S. Rozumiem, że Beskid Śląski, Żywiecki ewentualnie Mały jest w kręgu zainteresowań?
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Urszulla 21:14, 21 lip 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Madzia, mam dla Ciebie jeszcze liliowce te żółte z ciemnym środkiem co odkładałyśmy w szkółce. I inne, bo przy podziale mi się pomieszały. Jeszcze jeden dzień planuję na liliowce a już ledwo zipię.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Martka 21:26, 21 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Magleska napisał(a)

Martka trzymam Cię za słowo moja kondycja górska trochę marna ,ale damy radę


Ależ damy radę! Nie martw się, ja nie kózka, buty od października stoją nietknięte

wiklasia napisał(a)
Dziewczyny jakbyście planowały jakąś górską eskapadę to ja też się chętnie piszę.
[...]
Obiecuję nie marudzić za bardzo, raźno maszerować, jakąś drożdżówką poczęstować.



Asiu, super! Nie zapowiada się, że będziemy maszerowały w powadze ani głodne Zgramy terminy i miejsce, ależ się cieszę!

SlonecznyOgrod 12:10, 22 lip 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Czerwone jeżówki z Red Baronem ładnie skomponowałaś kolorystycznie
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Agatorek 21:45, 22 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Jejuuuu, ile fotek prawie bym ominęła .
Prze-pię-knie! .

Skarpa z trawami bomba!
A to porównanie wzrostu traw? Rzeczywiście rosną jak głupie . Co Ty im tam dajesz, przyznaj się
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Alija 22:55, 22 lip 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8699
Ależ piękną sesję zdjęciową nam zaserwowałaś. Koniecznie chciałam coś zacytować, ale się nie da, bo wszystko mi się podoba.
Cudnie po prostu.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Kasia_CS 21:37, 23 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
O masz, a ja się dziwię, że ostatnio nie widuję Twojego ogrodu, a Ty masz nowy wątek!! Trzeba będzie nadrobić
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies