Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie wymarzony …

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie wymarzony …

olciamanolcia 09:26, 28 cze 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
I na skarpie





____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 09:31, 28 cze 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
Anetko wszystko zależy jaki zalew ma humor czasami widoki mam jak z horroru szczególnie jak są burze bądź śnieżyce

Liviaa-juz 9 albo i 10 lat na niego patrzę i nie ma nudy
Mam tak samo-dom nad morzem bądź oceanem ciągle mi się marzy
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
April 09:37, 28 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
Klimatyczne widoczki Trudno się z takimi rozstać. Ja odkąd mam dom i działkę to jakoś ograniczyłam wyjazdy. Nie ciągnie mnie. Kiedyś to kilka razy w roku gdzieś gnałam. Teraz marzę o czasie wyłącznie w domu, ogrodzie, bez konieczności ruszania się do pracy czy nawet do sklepu
I nie potrzeba mi do tego morza

Z basenu będziesz bardzo zadowolona. Mam taki od chyba 6-7 lat i jest ekstra
____________________
April April podbija las Mazowsze
DariaB 09:47, 28 cze 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Boski zachód słońca, okno zawsze można wymienić Żółwinka fajowa, też bym się bała, że mi zwieje, ja nawet kota na smyczy w ogrodzie mam bo ma zapędy do wycieczek, a bałabym się, raz, że nie wróci, a dwa, że wielki stres przeżyje jak zginie.
Piękne masz wszystkie roślinki, zadbane to i ładnie się odwdzięczają.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Mirka 10:00, 28 cze 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Zazdro basenu nawet bez wody
Zachód słońca cudo
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Joann 10:13, 28 cze 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Justynka, u Ciebie to można już tylko wypoczywać, napracowałaś się, a efekty są zniewalające. Tak jak Martka to ujęła, trawiasty ten Twój ogród bardzo Zazdroszczę tego stanu, a basen świetna rzecz w ogrodzie zwłaszcza w te upały jak dziś.
____________________
Joanna Ogród długi
olciamanolcia 08:19, 29 cze 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
April napisał(a)
Klimatyczne widoczki Trudno się z takimi rozstać. Ja odkąd mam dom i działkę to jakoś ograniczyłam wyjazdy. Nie ciągnie mnie. Kiedyś to kilka razy w roku gdzieś gnałam. Teraz marzę o czasie wyłącznie w domu, ogrodzie, bez konieczności ruszania się do pracy czy nawet do sklepu
I nie potrzeba mi do tego morza

Z basenu będziesz bardzo zadowolona. Mam taki od chyba 6-7 lat i jest ekstra


Aprilku basen mam już siódmy sezon. ten co prawda mamy trzecie lato-predzej był okrągły ale obecny kupiliśmy po "normalnej" cenie bo teraz ten sam w Kasto kosztuje pjenć tysia świat zwariował !

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 08:20, 29 cze 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
Mirka napisał(a)
Zazdro basenu nawet bez wody
Zachód słońca cudo


Mirko woda prawie naleciała ale ma taki kolor ,że nie zazdraszczaj-nie ma czego
teraz kilo chemii i będzie lux
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 08:25, 29 cze 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
Joann napisał(a)
Justynka, u Ciebie to można już tylko wypoczywać, napracowałaś się, a efekty są zniewalające. Tak jak Martka to ujęła, trawiasty ten Twój ogród bardzo Zazdroszczę tego stanu, a basen świetna rzecz w ogrodzie zwłaszcza w te upały jak dziś.


Wypoczywać powiadasz... ja już mam plany na jesień odnośnie rabat Ale ostatnimi dniami NIC nie robię bo jest taki upał ,że pomimo położenia działki i wiatru od 'morza" nie da się wytrzymać

Trawiastość- dobre określenie Teraz mam taki czas w ogrodzie,że praktycznie sama zieleń dominuje -i żółta róża ale jeszcze moment i będzie biel hortek, fiolet werben i róż rozchodników
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 08:28, 29 cze 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
DariaB napisał(a)
Boski zachód słońca, okno zawsze można wymienić Żółwinka fajowa, też bym się bała, że mi zwieje, ja nawet kota na smyczy w ogrodzie mam bo ma zapędy do wycieczek, a bałabym się, raz, że nie wróci, a dwa, że wielki stres przeżyje jak zginie.
Piękne masz wszystkie roślinki, zadbane to i ładnie się odwdzięczają.


Uśmialam się z Twojego Kota Nie bój się ona nie ucieknie. Mam trzy koty także spokojnie nie musisz jej trzymać na sznurku

Roślinki dziekują Lada moment i u Ciebie będzie niezły busz .
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies