Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie wymarzony …

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie wymarzony …

olciamanolcia 08:15, 15 gru 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7043
antracyt napisał(a)
U mnie pod kominkiem widoki podobne, tylko dochodzą przepychanki. Kto leży bliżej ognia ten rządzi


U mnie nie ma przepychanek-u mnie od razu jest bójka Głównym prowodyrem jest własnie ta kotka ze zdjecia- Masza
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 08:18, 15 gru 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7043
gogo napisał(a)
Rozbawił mnie widok "rozpoczętego sezonu grzewczego", moje koty "wiszą" na kaloryferach
Pięknie wygląda Twój ogród w śniegu, szczególnie trawy

Plany przyszłych wojaży ciekawe i tu pozwolę sobie na podanie wiadomości o Mauritiusie.
Moja córka była w tym roku i tam gdzie przebywała, zamiast podziwiania widoków, dokarmiała bezpańskie psy
W oficjalnych informacjach nic o tym nie ma, ale gdzieś doszukała się, że tych zwierząt jest na całej wyspie ok. 35 tysięcy!


Jeszcze niedawno pod kominkiem do Kotów dołączał mój Pies...
Pewnie podobnie jak Twoja Córka latałabym za tymi biednymi psiakami ...już taka jestem- może to głupio zabrzmi-ale czasem wolę zwierzęciu pomóc niż ludziowi...
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 08:23, 15 gru 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7043
Agatorek napisał(a)


Niestety to normalne przy podróżach z zachodu na wschód przy znacznej różnicy czasu. U mnie objawia się to w różny sposób. Albo przez kilka dni jestem nieprzytomna do południa, albo po powrocie śpię 24 godziny z przerwami na toaletę . Ale z zasypianiem nie mam problemu.

Pięknie Ci przyprószyło w ogrodzie ❤️


Cholerka może ten stan z wiekiem przychodzi Trzeci raz powracam z tamtego rejonu świata i pierwszy raz miałam taki problem
Już jest dobrze-już się naprawiłam Ale przez pierwsze dwie doby w ogóle mi się spać nie chciało-chodziłam jak RoboCop

Śnieżny ogród macha
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Agatorek 12:30, 15 gru 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
olciamanolcia napisał(a)


Cholerka może ten stan z wiekiem przychodzi Trzeci raz powracam z tamtego rejonu świata i pierwszy raz miałam taki problem




Jet lag może być związany z wiekiem, ale to tylko jeden mini-czynnik .
Dobrze, że już Ci przeszło

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Dorii 13:26, 15 gru 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Agatorek napisał(a)


Niestety to normalne przy podróżach z zachodu na wschód przy znacznej różnicy czasu. U mnie objawia się to w różny sposób. Albo przez kilka dni jestem nieprzytomna do południa, albo po powrocie śpię 24 godziny z przerwami na toaletę . Ale z zasypianiem nie mam problemu.

Pięknie Ci przyprószyło w ogrodzie ❤️

Hmm, nigdy nie byłam na innej półkuli niż nasza a ciągle jestem nieprzytomna do południa. Może powinnam się tam przenieść.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Basieksp 14:21, 15 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10236
Sezon grzewczy bardzo mi się podoba kto ma lepiej, po co sobie głowę nornicami zawracać
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 15:36, 15 gru 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Dorii napisał(a)

Hmm, nigdy nie byłam na innej półkuli niż nasza a ciągle jestem nieprzytomna do południa. Może powinnam się tam przenieść.


A badałaś sobie kiedyś poziom tsh?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
olciamanolcia 09:54, 16 gru 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7043
Basieksp napisał(a)
Sezon grzewczy bardzo mi się podoba kto ma lepiej, po co sobie głowę nornicami zawracać


No raczej. Przy obecnej aurze mróz, i przenikliwy ziąb ( bardzo duża wilgotność powietrza jest u nas) wychodzą tylko za potrzebą lub jak widzą ptaki na brzozach i platanach Resztę dnia jak przystało na Panny Koty leżą na fotelach, krzesłach a wieczorem wkoło kominka tworząc trójkąt Nie za blisko siebie, nie za daleko kominka tak bezpiecznie
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 09:56, 16 gru 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7043
Agatorek napisał(a)


Jet lag może być związany z wiekiem, .




Teraz to dałaś mi do myślenia
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Dorii 14:13, 16 gru 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Agatorek napisał(a)


A badałaś sobie kiedyś poziom tsh?

Tak, jest ok. Za to żelazo bardzo nisko, suplementuję i jest lepiej ale nadal energią nie tryskam.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies