Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród szmaragdowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród szmaragdowy

Gardenarium 01:35, 28 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Fachowa robota. Potrzebne ładne rośliny i staranna pielęgnacja. Taki ogród wymaga nienagannego wyglądu. Już my Cię nakierujemy w odpowiednim momencie. Trzeba tylko pokazać jeszcze więcej zdjęć.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
krisec 01:38, 28 paź 2011


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Ok zawitam do Ciebie na zawsze narazie jestem na początku Twojego pięknego w moim guście,ogrodu.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
krisec 01:57, 28 paź 2011


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Danusiu dalsza częśc ogrodu chcę zakończyć trawą w maju narazie mam niewielkie nasadzenia drzw jest to 1szt akacja robinia 3szt brzoza ,zwykła 1 brodawkowa,3szt brzoza o białym pniu ,6 szt świerki omorica 2 szt katalpa jakieś iglaczki tuwałki ,derenie. 9 cisów.kilka



sosen samosiejek.Tak to wygląda pejzaż księżycowy.jest to strona południowo-wschodnia



wschodnia czaść ogrodu. Placyk południowy, gryzie się alejka z murkiem i kołem mam mieszane uczucia.
ta kraina jest do zagospodarowania.





Część południowa

____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
krisec 02:22, 28 paź 2011


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
gardenarium napisał(a)
Estetycznie bardzo jest Dobry kamieniarz robił, źródełko ma duży zbiornik?

zbiornik ma ok 40-50l
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
Martek 02:56, 28 paź 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ale pole do popisu ...Fajnie znowu ktoś będzie tworzył
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
krisec 03:06, 28 paź 2011


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Witam Ciebie Marto z rana cieplutko,kurcze 3 godz nie wiem jak to zleciało wciągją Wasze ogrody.Słodziusi masz ogródek,pomykam jeszcze po nim.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
Lena 07:30, 28 paź 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
krisec witam się z ranka
Przyznać muszę że zachwycił mnie Twój ogród mimo iż jest w fazie powstawania. A gdy ujrzałam murek - wymiękłam - barrrdzo mi się podoba!!! Zarys ogrodu ciekawy,widać będzie wiele miejsc do kontemplacji w ogrodzie
Będę wiernym kibicem
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Basiaw 07:40, 28 paź 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Witaj Imienniku mojego brata
Masz chłopie zmysł artystyczny, Twój ogród zapowiada się niesamowicie. To, co już jest, jest ładne i eleganckie a za 2-3 lata to będzie ogród do zdjęć w fachowych czasopismach.
Wszystko w konsekwentnych szarościach, chyba tylko rzeczywiście murek (z czego, to piaskowiec?) trochę odbiega od tworzonego klimatu.
Jak duża jest Twoja działka? Z lotu ptaka wygląda na sporą.
____________________
Nasz mały, zielony świat
sylllwia 07:43, 28 paź 2011


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Witam się i ja
Fajne ciurkadełka A Ogrodowisko wciąga niesamowicie - kto raz tu wdepnął, a jest zakręcony ogrodowo, to zostaje. Jest co czytać i podziwiać, niekończące się źródło inspiracji.
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
goniak 07:47, 28 paź 2011


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Witaj
Kolejny, nietuzinkowy ogródek, bardzo mi się podoba, gratulacje
____________________
Małgosia mój zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies