Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród szmaragdowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród szmaragdowy

krisec 22:58, 27 paź 2011


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Witam Szanowną Panią Szefowa i jej krasnale,jest mi bardzo miło zawtać do Was ,do fantastycznych ludzi z pasja tego forum.
Na imię mam Krzysztof.
Hmm przyszedł czs na moje perypetie z ogrodem szukania wizji rozwiązań do tego co zaplanowałem,zrobiłem ,by na koniec postawić pięknego krasnala w ogrodzie hee. liczę na Was.
A skromną moją wizję Wam przedstawię na kilku fotkach.pozdrawiam
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
krisec 23:08, 27 paź 2011


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Przedogródek



z wejściem do domu od strony północno-zachodniej części działki



Szczyt budynku strona północno zachodnia placyk miał być na wiatę do aut ale zobaczymy.




i zachodnia część szczyt domu



zachodnia część domu,idziemy dalej.






____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
MarekW 23:19, 27 paź 2011


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Witaj, zapowiada się pięknie czekamy na więcej zdjęć
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
krisec 23:45, 27 paź 2011


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Witam Panie Marku.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
hanka_andrus 00:09, 28 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Krzysiu,za chwilę rzuci się do Twojego ogrodu całe Ogrodowisko!Korzystam,że jeszcze tłoku nie ma i pozdrawiam !
Witam serdecznie!Ogród wygląda jak świeżo od krawca,a te źródełka.......fantastyczne!
Chodzę i cmokam! I podziwiam! Gratuluję!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 00:50, 28 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Krzysiu i cieszę się, że do nas zawitałeś ze swoim minimalizmem kamiennym.

Pokazuj koniecznie to źródełko z 3 kul.
Na pierwszy rzut oka ogród masz całkowicie "ogrodowiskowy", bukszpanowe zawijaski i kule.

Świerk niechybnie zostanie podkrzesany od dołu. Otworzy to widoki i usprawni komunikację.
Bukszpany żółte należy wymienić, a na wiosnę żywopłociki kiedy przytniesz, zyskają nowy wygląd i ładny i równy.

A dlaczego napisałeś, że ustawisz krasnala? Przecież nie ustawiamy krasnali

(mówimy sobie po imieniu)
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
krisec 00:52, 28 paź 2011


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Witaj Pani Haniu cmokam to ja u Pani ogródek,piękności szacuneczek.
Krawcem fakt jestem ja do wytyczenia gdzie co ma być sprawy techniczne architektura ogrodowa to jestem w stanie poradzić ale brakuje paru nici i naparstka,nie mam doświadczenia w nasadzeniach te bylinki szok. pozdrawiam.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
Gardenarium 01:00, 28 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Poradzimy najlepsze gatunki, żebyś miał pięknie cały rok.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
krisec 01:03, 28 paź 2011


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Witaj Danuśiu z krasnalem to żarcik.Moja ciotka mi powiedziała że jak zakończe ogród to ona kupi mi wielkiego krasnala do postawienia to będz wisienka na torciku, ustrój kumunistyczny brrr ja go nie chce.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
Gardenarium 01:07, 28 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
No to powiedz: Ciociu, krasnal nie jest w moim guście, wolałbym granitową kulę To mnie uszczęśliwi.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies