Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród szmaragdowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród szmaragdowy

krisec 20:40, 26 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
anipla napisał(a)


Krzysiu mam pytanie techniczne- obok wodogrzmota(tu) masz wkopane podkłady kolejowe ( chyba że jakieś belki) jak głęboko są wkopane , czy może inaczej umocowane?

Ps. Dziewczynki śliczne.

Pozdrawiam
Anita


Anitko. To są podkłady kolejowe , wkopane na głębokość ok 60 cm i dodatkowo w połowie ich wysokości od tyłu ściany są połączone łącznikiem metalowym ocynkowanym.

Dziękuję bardo za miłe słowa.
Serdecznie pozdrawiam.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
krisec 20:45, 26 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
irena_milek napisał(a)
Twoje córcie i tak piękniejsze, jak wszystkie kwiaty a po tacie chyba miłość do ogrodu już złapały!

z tekstu Hani też się uśmiałam


Irenko mój Ty bardzo ważny zagraniczny Gościu, dziękuję bardzo za słowa miłe o moich kwiatuchach.
A z Hanią to można konie kraść.
Pozdrawiam
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
krisec 20:47, 26 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
grembosia napisał(a)
Dobrze Hania prawi

Tak Grembosiu, niech Hania tak trzyma.
Pozdrawiam.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
krisec 20:52, 26 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
hanka_andrus napisał(a)
Krzyś, chyba,...... nie uraziłam!
Ustępstwa muszą być w rodzinie,inaczej ..... talerze fruwają.
Pozdrawiam wieczorowo!


Haniu . Gdzie tam, nie uraziłaś, ja lubię jak jest jajcowo, milutko jest. Pozdrowienia przednocne ślę.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
krisec 21:01, 26 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
EPODLAS napisał(a)
Krzysiu, obejrzałam ostatnie zdjęcie. Córki śliczne, możesz być z nich być dumny. Kiedyś ci przyprowadzą chłopaków do domu i już nie będziesz rodzynkiem w swojej rodzinie. Pozdrawiam.


Bożenko Dziękuję Święte słowa, oby oni chociaż poszli w ślady teścia.
Pozdrawiam.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
hanka_andrus 22:29, 26 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Tak wychowaj córki,żeby Ciebie za wzór miały, takiego podobnego będą szukać!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Urszulla 00:04, 27 lis 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
krisec napisał(a)

Krzyś,nastawiaj wino, niedługo zalotnicy będą pod furtką !Piękne dziewczyny!A masz w domu jakieś męskie wsparcie?Bo nie doczytałam.......
Ale żona wspierająca jest, na ryby wypuszcza .... i chyba trzyma się zasady,że M:Trzeba traktować jak psa, dobrze karmić, wypuszczać,żeby sobie pobiegał, i nie pytać kiedy wróci i skąd....

Jednym słowem wspólne życie ma być przyjemnością ,a nie niewolą....Miłego wieczoru!


Dziękuję Haniu. Nie mam męskiego wsparcia, aleee nigdy nie mówię nigdy, u mnie same dziewczyny łącznie z psem to suczka.
Haniu dokładnie życie ma być przyjemnością ale są zasady nie należy ich naginać - uśmiałem się nieźle.



Ale się uśmiałam.....
u mnie w domu sami faceci (M. i dwóch synów- każdy jeden to lepszy gigant).....
na zewnątrz też pies......
na szczęście w domu mam sunię dziewczynę yorkową choć wsparciem dla niej jestem ja a nie ona dla mnie...........
żeby było śmieszniej do tego....... dziś oglądałam u Ani ASC filmik o mózgach męskich i kobiecych.....
i zadaję sobie jedno pytanie ...........JAK TU ŻYĆ????
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
hanka_andrus 00:18, 27 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Nie przejmować się głupstwami.Te wszystkie bzdety psychologowie wymyślają,żeby sobie ludzi na wizyty napędzać.Normalnie nie myślisz,że ci coś dolega,czy że masz stresa, Tylko jak przeczytasz ,,jak żyć?" To też zaczynasz kombinować....jak? Normalnie.
Kiedyś mówili: Psy szczekają,karawana idzie dale!j! I my tak musimy.Heja! Do przodu!@

Wybacz tę wstawkę,Kris!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
krisec 20:50, 28 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Uszulla masz prawie na odwrót jak u mnie, u Ciebie giganci u mnie gigantki.
Haniu jasne karawana idzie dalej.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
Magda70 20:53, 28 lis 2012


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ojojjoj kamienie już mi się podoba..lecę dalej bo obecnie na 12 stronie jestem...lece, lece!!

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies