Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Projektanci ogrodów

Pokaż wątki Pokaż posty

Projektanci ogrodów

Pszczelarnia 09:18, 08 lis 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Trzeba mieć wyczucie estetyczne (kolory, kształty), umieć rysować i liczyć (matematycznie komponować) - czyli rozumieć przestrzeń i posiąść wiedzę z książek i praktyki. Być artystą-rzemieślnikiem. Co oznacza i sprowadza się do tego, że piękno jest użyteczne. Czasmi zastanawia mnie jak muzyka-matematyka-filozofia mają się ze sobą dobrze.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
MarekW 11:59, 08 lis 2011


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami, więcej wydaje mi się że tutaj na Ogrodowisku są najlepsi z najlepszych, którzy mają to COŚ i doświadczenie zdobywane na własnej skórze, choć nie zawsze dyplom architekta krajobrazu. Wniosek: jeśli sama nie potrafisz zaprojektować swojego ogrodu to korzystaj z pomocy życzliwych osób tutaj obecnych, sama Szefowa służy chętnie pomocą a to jest bezcenne
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
iwonaz 15:02, 08 lis 2011


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
gardenarium napisał(a)
...Często świeżo upieczeni architekci nie potrafią odróżnić żurawki od miodunki, ale co tam nawet nie wiedzą co to jest żurawka.
....


Na moment mi ulżyło, laik ze mnie ale potrafię je rozróżnić, są kompletnie inne...
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
Asik 17:23, 14 lis 2011


Dołączył: 15 sie 2011
Posty: 204
Magdo, gdybym nie znalazła Ogrodowiska, mój ogród projektowałabym sama. A cena projektu nie różni się od cen przypadkowych "projektantów" (zanim tu zawitałam trochę rozglądałam się w temacie). Gdy zobaczyłam projekty i realizacje Danusi, wiedziałam, że to to, że nie odpuszczę!
Pozdrawiam
____________________
Asik - Wymarzony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies