Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Projektanci ogrodów

Pokaż wątki Pokaż posty

Projektanci ogrodów

madlen 17:43, 30 paź 2011

Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 260
Witam , pytam bo jakoś nie umiem znależć . Czy na forum jest możliwość podania namiaru na projektanka (-Ów) ogrodów ?lub ich stronki ? dziękuję
Sebek 17:50, 30 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
według mnie to najlepsza firma w Polsce - jakbym miał mieć robiony projekt nie wybrał bym nikogo innego

strona tutaj
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
madlen 17:54, 30 paź 2011

Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 260
oj ale myśle że taka duuuuża firma , współpracująca z TVP , może nie zechcieć bawić się z moim kawałkiem ziemi a jeżeli.... to nie wiem czy będzie mnie stać , może jest jeszcze ktoś bardziej nazwijmy to............ " przystępny "?
Sebek 17:57, 30 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
TVN - i za chwilę PW
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 18:02, 30 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Madlen, zapewniam, że to nie jest duża firma bo jestem jej właścicielką wraz z mężem i ceny mam normalne, adekwatne do dobrej pracy, że poprawiać po nas nie trzeba. Jesteśmy firmą dla normalnych ludzi

Na naszej stronie (Ogrodowisko) nie reklamujemy innych firm, jeśli szukasz innej (przecież wcale nie tańszej) - szukaj dalej w internecie wpisując "projektowanie ogrodów" albo inne hasło

Przekonaj się pisząc do nas maila
gardenarium@gmail.com
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
madlen 18:07, 30 paź 2011

Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 260
oj SOORRYY ale wpadka ( ale tępa jestem! ) ale na pewno nie omieszkam napisać :::))))
Gardenarium 18:12, 30 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Nom, wpadka na całego

Przecież my pomagamy na ile możemy, wklejamy fragmenty projektów, wszystko za darmo na forum, więc jak tu się ma nasza nieprzystępność? Nie znam nikogo kto by prowadził tak przystępną działalność I pokazywał swoje tajemnice zawodowe co i jak się robi.

Projekty indywidualne na zamówienie oczywiście są płatne, ale jeśli ktoś chce podjąć wysiłek samodzielnej pracy - może mu się to udać z naszą pomocą.

Tutaj jest nasza oferta na projekty przez internet http://www.gardenarium.pl/oferta/projektowanie-ogrodow-przez-internet


Madlen no teraz się tłumacz mocno
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 18:54, 30 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jak księdzu na spowiedzi
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
madlen 18:58, 30 paź 2011

Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 260
no dobra dobra , już wszystko wiem ale i tak napisałam na meila
po prostu czuję się za malusia ale skoro piszecie że dostępni - no to jest nadzieja ( hihi )
moni 21:19, 30 paź 2011


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
wiadomo jaka firma jest najlepsza, ale na razie nie stać( braki w budżecie) mnie aby przekonać się ze jest najlepsza hehe
____________________
Mona
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies