Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Problem z wyświetlaniem forum

Pokaż wątki Pokaż posty

Problem z wyświetlaniem forum

anpi 23:42, 21 lut 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
Mirka napisał(a)

Aniu możesz sobie w podpisie zmienić wejść u siebie w edytuj i tam zamiast Ania wpisać np. Mazowsze i dalej będzie tytuł twojego wątku. Zobacz u mniej

Niby tak, tylko każdy (kto chce ujawnić) by musiał tak zrobić. Czy każdemu się zechce, albo czy wpadnie na pomysł, że można tak zrobić?
Czasami miejsce ogrodu( w jakiej części kraju) jest przydatne do orientacji przy rozmowach co gdzie jak rośnie,czy zimuje, czy zawiązywaniu znajomości z bliższymi "sąsiadami"( właścicielami ogrodów).
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
ronin 08:00, 22 lut 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 271
gogo napisał(a)
A ja nie mogę znaleźć żadnego wątku, nawet swojego

Po wpisaniu nicku i naciśnięciu "szukaj" pojawia się napis "nasze ogrody".
A po kliknięciu na napis wyświetla się cały spis ogrodów

Czy Wy też macie taki problem?

Nie wiem, co zrobić


Dzięki za informację. Ten problem już poprawiony!
____________________
There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't.

Instagram Ogrodowiska
gogo 11:53, 22 lut 2022


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
ronin napisał(a)


Dzięki za informację. Ten problem już poprawiony!


Ja też dziękuję za rozwiązanie problemu
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
sylwia_slomc... 19:40, 05 sty 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Jest problem u właścicielki wątku Urszulli " Blaski i cienie nowego życia" nie może zalogować Się na forum nie może przez to do swojego wątku się dostać również, ani napisać prośby o pomoc bo forum nie chce Jej wpuścić. Nie może tez zresetować hasła. Nic nie może.
Tak mi napisała na smsie w tel. prosi o pomoc.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Joku 21:07, 05 sty 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12054
Miałam wczoraj chyba taki sam problem, napisałam wiadomość z prośbą o pomoc. Wykorzystałam do tego KONTAKT - jest na dole każdej strony portalu, tej też. Nie wiem jak się fachowo nazywa to coś - jestem komputerowym samoukiem .Po krótkim czasie dostałam maila z możliwością zresetowania hasła. Nie wiem czy dzieje się to automatycznie czy pomogła Szefowa lub Ronin. Nie muszę dopisywać że jestem bardzo wdzięczna za możliwość dalszego pełnego korzystania z forum.
Właścicielom Ogrodowiska bardzo serdecznie dziękuję.

Jeżeli coś niejasno napisałam to chętnie dokładniej wyjaśnię na PW lub u mnie w wątku.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Gardenarium 14:34, 12 sty 2024


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Joku napisał(a)
Miałam wczoraj chyba taki sam problem, napisałam wiadomość z prośbą o pomoc. Wykorzystałam do tego KONTAKT - jest na dole każdej strony portalu, tej też. Nie wiem jak się fachowo nazywa to coś - jestem komputerowym samoukiem .Po krótkim czasie dostałam maila z możliwością zresetowania hasła. Nie wiem czy dzieje się to automatycznie czy pomogła Szefowa lub Ronin. Nie muszę dopisywać że jestem bardzo wdzięczna za możliwość dalszego pełnego korzystania z forum.
Właścicielom Ogrodowiska bardzo serdecznie dziękuję.

Jeżeli coś niejasno napisałam to chętnie dokładniej wyjaśnię na PW lub u mnie w wątku.


Raczej Ronin, ja w tym nie umiałabym pomóc.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joku 16:51, 12 sty 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12054
Najważniejsze dla mnie że nadal mogę w pełni korzystać z mojego ulubionego forum.
Pozdrawiam
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies