Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » problemowa rabatka

Pokaż wątki Pokaż posty

problemowa rabatka

ewaM 14:38, 07 lut 2023

Dołączył: 03 mar 2020
Posty: 3
Jestem z Wami od 2020 roku, uwielbiam oglądać realizacje i próbuję korzystać z waszego doświadczenia. W moim ogrodzie rośnie dużo hortensji anabelle, róż i traw. Mam jednak rabatę, która przysparza mi wyjątkowo dużo problemu Rabata jest niewielka w kształcie trójkąta prostokątnego (wymiary 7 m krótsze boki i ok. 10 bok dłuższy) ma południową wystawę. Od trzech lat (bo wtedy nastąpiła pierwsza próba założenia) prawie wszystkie rośliny są zmieniane na inne. Obecnie rosną tam dwie róże Chopin, dwie leonardo da vinci red, jeżówka wysoka, kosodrzewina na pniu i niskie trawy. Rabatka jest tuż przy altance gdzie spędzamy dużo czasu i bardzo mi zależy żeby pięknie wyglądała. Bardzo proszę o pomoc w zaprojektowaniu rabatki i z góry dziękuję
____________________
Ogród u Ewy
Patrycja_KG_Lu 00:23, 08 lut 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2684
Cześć! Czy mogłabyś wrzucić zdjęcie plus rysunek z zaznaczeniem co gdzie dokładnie rośnie? Bez zdjęcia trudno ocenić co w okolicy tej rabaty, jak wyglada tło dla roślin, który bok jest w stronę altany itp.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies