Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Początkująca ogrodniczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkująca ogrodniczka

LIDKA 21:01, 07 lis 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7039
calina napisał(a)
Dziękuję za rady. Postaram się znaleźć, widzę, że piszący często się powołują na Hanię - Gruszkę.


Bo Hania:
- ogroduje długo
-ogród ma dojrzały i harmonijny
-do tego ma wiedze o roślinach , ziemi itd
- oraz ma dojrzałość i mądrość życiową.

Z wątków do których zaglądam Hania jest tu długo a najdłużej Sylwia.

Jak chcesz tu pomocy to pochodź po wątkach i sie wpisuj. Dziewczyny
Przyjdą do ciebie wtedy.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Agnieszka_Z 21:59, 07 lis 2023


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 408
calina napisał(a)

Cześć Calina Bardzo mi się podoba Twój plan zagospodarowania działki. Ja swoje kosmosy zbieram na nasiona, może za rok też będę miała taki kosmos jak ten Twój
Czy te grzyby są jadalne?
____________________
Agnieszka (lubelskie) - Boso Przez Ogródek
calina 13:26, 12 gru 2023

Dołączył: 06 paź 2023
Posty: 8
Cześć, dziękuję Ja zostawiłam kosmosy, jak i całą łąkę kwietną na zimę (podobno to dobre dla owadów, nie wiem ), a na wiosnę zetnę i zobaczę czy sobie poradzą z odrodzeniem się Sama jestem ciekawa. Grzyby - tak, są jadalne, to kozaki. Pojawiły się też te pomarańczowe z ciemną nogą. Wyrastają co roku na szczęście
Patrycja_KG_Lu 13:23, 14 gru 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2655
Witaj! Bardzo ładne rysunki tworzysz. Też wolę najpierw na papierze/ekranie rozrysować. Zima to doskonały czas na planowanie.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
calina 10:36, 29 gru 2023

Dołączył: 06 paź 2023
Posty: 8
Dziękuję, bardzo mi miło Sadzenie jest na tyle męczące, że warto dobrze przemyśleć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies