Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jesienny ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Jesienny ogródek

Gardenarium 23:34, 18 lis 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zdecydowanie w Twoim ogrodzie najpiękniej jest na wiosnę w maju.
Jak pielęgnujesz swoje różaneczniki, że tak obficie kwitną. Czy je nawozisz podlewasz, czy dobrze przygotowałeś im stanowiska?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
hanka_andrus 06:52, 19 lis 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jarek ,jak widać,gadatliwy nie jest.......mimo tego ,witam serdecznie.Opisz,jak doszedłeś do tak pięknego ogrodu.No bo nie w jeden sezon .....chyba?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 10:16, 19 lis 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mnie się bardzo podoba altana, jest taka masywna. Czy wieszasz na niej latem jakieś wiszące doniczki albo kosze?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
EPODLAS 17:11, 29 lis 2011


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Jarku, twój ogród bardzo mi przypadł do gustu. Jest taki naturalny, sprawia wrażenie jakby zrobił się sam, a to przecież nieprawda. My ogrodnicy wiemy ile to pracy wymaga. Ja nie lubię takich wymuskanych "pod kreskę" zrobionych ogrodów. Twoja altana jest fantastyczna. Mam w ogrodzie starą i nieładną i mamy w planie zrobić nową. Najprawdopodobniej Twoja altana będzie dla nas wzorem. Mamy ładny drewniany domek i chcemy mu do pary zrobić altankę. Bardzo podoba mi się przebarwiony jesiennie modrzew.
____________________
Mój ogród
Dzidka 19:03, 30 lis 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975

Z wielką przyjemnością pobyłam w ogrodzie jesienią, latem i wiosną .
Wyznam, że z dużym zaciekawieniem przeglądałam zdjęcia . Jednocześnie wypatrywałam kiedy ukaże się na nich większy fragment domku.
I doczekałam się.
jarek21 napisał(a)


Dziękuję, że go pokazałeś.
Tak niewiele widuję wiekowych domów, które miały to szczęście, że nie tylko przetrwały, ale i są otoczone dbałością.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
monteverde 23:01, 30 lis 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Jarek a sam rzeźbisz? jakie owocowe drzewa masz w ogrodzie?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
jarek21 17:37, 01 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 28
monteverde napisał(a)
Jarek a sam rzeźbisz? jakie owocowe drzewa masz w ogrodzie?

Witaj)) nie niestety nie rzezbie to co widzisz dostałem w prezencie.. )))
w ogrodzie mam same jabłonki..i wszystkie sa starsze ode mnie)))) jest papierówka i kosztel..i jeszcze trzy odmiany których nazwy nie znam to pozoztałosci z ogrodu moich tesciów)) Wszystkie maja u mnie ,,dożywotni e wiaderko wody,,szanuje je jako pozostałośc po bliskich mi osobach))))) pozdrawiam)))))
____________________
jarek21 17:44, 01 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 28
EPODLAS napisał(a)
Jarku, twój ogród bardzo mi przypadł do gustu. Jest taki naturalny, sprawia wrażenie jakby zrobił się sam, a to przecież nieprawda. My ogrodnicy wiemy ile to pracy wymaga. Ja nie lubię takich wymuskanych "pod kreskę" zrobionych ogrodów. Twoja altana jest fantastyczna. Mam w ogrodzie starą i nieładną i mamy w planie zrobić nową. Najprawdopodobniej Twoja altana będzie dla nas wzorem. Mamy ładny drewniany domek i chcemy mu do pary zrobić altankę. Bardzo podoba mi się przebarwiony jesiennie modrzew.

Witaj)) dziekuje za odwiedziny i ,,dobre słowo,, o moim ogródku))))
Jakos tak polubiłem to ,,ogródkowanie,, i nie zastanawiam sie dokładniej na ilościa pracy włozonej w wyglad ogrodu))Staram sie aby to było miejsce gdzie wypoc zywamy i bawimy sie w ogródek...oczywiście nie przeszkadzajac przyrodzie)))))reszta przychodzi sama..ciesze sie ze sie komus jeszcze to podoba)))))pozdrawiam))))
____________________
jarek21 17:52, 01 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 28
gardenarium napisał(a)
Zdecydowanie w Twoim ogrodzie najpiękniej jest na wiosnę w maju.
Jak pielęgnujesz swoje różaneczniki, że tak obficie kwitną. Czy je nawozisz podlewasz, czy dobrze przygotowałeś im stanowiska?

Witaj Danusiu)) powiem CI ze różaneczniki jakoś tak ,,Same,,rosną)))) oczywiście przygotowałem im stanowisko wg zalecen ksiażkowych)) dodajac od siebie dosyc duzo przekompostowanych igieł sosnowych i lisci z dębu (to za namowa kolegi)..własciwie to co roku dosypuje i uzupełniam to dodajac kolki do okrywy zimowej))widze ze to pomaga i zakwasza glebe taqk naturalnie))poza tym stosuje zwykły nawóz do rd i azali))) i cos co sie nazywa jakos tak ,,humbak ,, do iglaków to takie grzybki w proszku)))))))))))) pozdrawiam i przepraszam ze tak póżno odpisuje)))))
____________________
Bogdzia 18:30, 01 gru 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Jarku jakoś tak się zdarzyło że od kilku dni u Ciebie nie byłam, a tu tyle nowych zdjęc. Pięknie masz w ogrodzie. Nie masz co podziwiac mojego bo Twój ogród wart jest podziwiania. Bardzo mi się podoba. Salon stołowy wart pozazdroszczenia. Gratuluję Ci tego ogrodu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies