Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Elfik 12:27, 04 gru 2011


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
O rany, Krysiu! Jestem pod wrażeniem!!! No, jak Ty teraz te wzorce przeflancujesz do swojego ogródka - to padajcie narody! Jak pięknie wkomponowałaś się w tę hortensję... Miodzio!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Krys 13:26, 04 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Witaj Lena w moim ogrodzie.Tak Australia jest cudowna.Dom musi ruszyć wiosna ,więc juz łatwiej będzie pracować w ogrodzie.Teraz to taktuję jak ogródek działkowy,spędzamy tam każdą wolną chwilę.Nie znam sie na roślinkach a nie zawsze miałam czas poczytać o nich.Kupując u ogrodników zawsze pytam jak dana roślinka rośnie ,ale ich odpowiedzi są ..ech nie zawsze kompetentne.Teraz gdy tutaj trafiłam jestem pewna ,że mój ogród nabierze innego wyglądu.Idę odejrzeć Twój ogród
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 13:56, 04 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
elkatei napisał(a)
O rany, Krysiu! Jestem pod wrażeniem!!! No, jak Ty teraz te wzorce przeflancujesz do swojego ogródka - to padajcie narody! Jak pięknie wkomponowałaś się w tę hortensję... Miodzio!

Elu Ty jak zwykle w radosnym nastroju tak trzymaj .No cóż przywiozłam stamtąd nasionka kanny ,ale niestety się nie przyjęły.Tam jest klimat w sam raz dla mnie,ale ...Za dużo węży i innych groźnych robali.



Moje stadko
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 14:05, 04 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
A tak się rozmarzyłam wspominając .Ogrodu u nas nie da się zrobić na wzór Australii,nie ten klimat
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 14:31, 04 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Oj matko z córką pada deszcz ,nareszcie ,lecę łapać deszczówkę
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Elfik 16:25, 04 gru 2011


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Krys napisał(a)
[.Tam jest klimat w sam raz dla mnie, ale

No właśnie to "ale". Fajnie jest mieć gdzie pojechać, czasem nawet dłużej zostać, ale wraca się chętnie do siebie. Zdjęcia świetne, nawet koalę znalazłaś tak wysoko... A ta "trzódka", to czyja?
To cudne drzewsko, to Lagerstroemia Indica? Kiedyś w necie znalazłam, pisali, że się do nas nadaje, o mało nie zwariowałam, dobrze, że poczytałam komentarze...
Ach, jaki piękny świat widziałaś Krysiu...
U mnie też leje. A wiejeeee!!!!!!!!!!!!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Gardenarium 17:52, 04 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Krys napisał(a)


To agapanty
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Krys 22:32, 04 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Danusia jesteś wielką znawczynią, u nas agapanty pewnie przez zimę nie przetrzymają w gruncie,ale w donicach chowane na zimę można je uprawiać .
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
GabiK 21:19, 05 gru 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Krys, pewnie i te dwa miesiące to za mało, żeby obejrzeć Australię, chociaż tak długo. Jak się tam znalazłaś?
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Krys 21:27, 05 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Witaj Gabik .Dwa miesiące to w sam raz aby się zakochać w Australii i ciągle za nią tęsknić.Byłam u przyjaciół. Zwiedziłam dużo i mało jednocześnie To piękny kraj i ludzie bardzo życzliwi.Oj .. chociaż na zimę naszą tam polecieć
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies