Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Elfik 23:16, 28 lis 2011


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
A gdzie Hirutek? Przecież do rodziny należy............
Aaaa... doczytałam, że to "damskie" drzewko..................
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Krys 22:07, 29 lis 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Elu ,jak to zdjęcie robiłam i pozniej montaż to Hirutka jeszcze nie było.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 23:06, 29 lis 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
szykuję z Danusia dla wszystkich wielką ucztę duchową i wzrokową
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Matka 23:09, 29 lis 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Jaką?Kiedy?dzisiaj?to jeszcze spać nie pójdę
____________________
U Matki
Krys 23:09, 29 lis 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Danusia pracuje a póżniej ja
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 00:18, 30 lis 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Polecam,oj teraz to juz jest odlot http://www.ogrodowisko.pl/watek/1229-prezentacje-ogrodow-pokazy-slajdow-z-muzyka
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
marzena 00:46, 30 lis 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
witaj Krysiu, właśnie przespacerowałam się po Twoich włościach... fajnie zaczynasz - od ogrodu ! podczas gdy większość z nas ogród organizowała po wybudowaniu domu... poza tym trafiłaś na ten portal i możesz z pomocą innych prowadzić dalsze prace ogrodowe, to bardzo dobrze wróży dla Twojego ogrodu
już widzę, że masz wiele posadzonych roślin, nawet kwitną już pięknie - szybko wszystko organizujesz/-jecie !
no i bardzo spodobało mi się Twoje kobiece drzewo genealogiczne ! super jest !
pozdrawiam i życzę powodzenia

Krys napisał(a)
Muszę się pochwalic zdjęciem poniżej.W ramach nauki Corela zrobiłam damskie drzewo genealogiczne mojej rodziny na kwiecie hortensji
____________________
marzena O....!
Krys 09:42, 30 lis 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Witaj Marzenko.Ciesze sie ,że do mnie zajrzałaś. Budowa domu ruszy wiosna,jak zdrowie pozwoli.Mamy przyczepę campingową na działce więc codziennie tam jesteśmy,a latem w weekendy nocujemy.Lubie tam być i robićc cokolwiek w ogrodzie.Teraz ,gdy trafiłam na tę stronę już wiem ,że wiosną czeka mnie rewolucja na działce.Wiem ,że będę mogła liczyć na pomoc wszystkich ogrodowiczów.Tutaj jest niesamowita atmosfera ,pogodni ,sympatyczni ludzie.Nieraz śmieję sie do ekranu , albo wybauszam oczy na piękne ogrody.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Sebek 17:46, 30 lis 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Krys napisał(a)
Muszę się pochwalic zdjęciem poniżej.W ramach nauki Corela zrobiłam damskie drzewo genealogiczne mojej rodziny na kwiecie hortensji


Hehe - dość zabawny pomysł na drzewo genealogiczne - ale bardzo fajnie to wyszło
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
marzena 18:53, 30 lis 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Sebek - 'zabawny' ? w jakim sensie ?
że same kobiety ? a właśnie wg mnie pomysł kapitalny !
bo zwykle wydaje się, że kobiety, które przyjmują nazwisko męża, są czyimiś żonami przynależącymi do familii męża...
a tu proszę ! same kobiety bez których przecież to drzewo nie istniałoby !
brawo Krysiu

na marginesie... sama mam udokumentowane drzewo genealogiczne ( zrobione przez mojego Tatę) sięgające do początków XVIII w - oczywiscie kobiety w nim występują ( dlatego znam swoje poprzedniczki z obu linii ) ale właśnie tradycyjnie przy boku mężów ...
____________________
marzena O....!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies