Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 17:51, 12 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
anetawi napisał(a)
Witaj Krysiu! Dziękuję za odwiedziny. Ja też przeczytałam twój wątek. Trzeba mieć ogromnego "powera" żeby robić ogród przed wybudowaniem domu. Zazdroszczę przestrzeni i nowego domku (mimo, że to dopiero projekt) Też bym tak chciała...


Anetko fajnie ,że u mnie "byłaś" .Ogród hmm to duże słowo pasuje do Waszych ogrodów ,moje to tylko grządki Ale będzie ładnie.To co zrobiłaś ze swoimi starszymi iglakami-bonzai to mistrzostwo świata.
Po nowym roku będe wszystkich zamęczać na tym forum -tylko nie ignorujcie mnie wtedy - jak zrobić zmiany na tej części mojej działki ,którą murarze nie sięgną .Jakie rośliny dosadzić ,wybrać roślinki okrywowe itp. .Mamy juz pozwolenie na budowe ,więc wiadomo,gdzie dom,utwardzenia a reszta to zieeeeeleń .Mój M powtarza,zrób tak ogród abyś nie musiała w nim nic zmieniać i robić ,ja mu na to hahahah nie widziałam jeszcze ogrodów bezobsługowych.
Lubię tyrać w ogrodzie i już i wszystkie kwiaty a hortensje ,które tu oglądałam to są przepiekne i ja też chce takie miec
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
GabiK 11:40, 13 gru 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Ogród, w którym nie trzeba nic zmieniać? Przecież to cała przyjemność - coś dosadzić, przerobić, bo się przestało podobać. Łatwiej, niż przebudowywanie domu.
Rośliny to żywe organizmy. Może Twój M. chciałby sztuczną trawę i sztuczne kwiaty?
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Krys 14:09, 13 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
GabiK napisał(a)
Ogród, w którym nie trzeba nic zmieniać? Przecież to cała przyjemność - coś dosadzić, przerobić, bo się przestało podobać. Łatwiej, niż przebudowywanie domu.
Rośliny to żywe organizmy. Może Twój M. chciałby sztuczną trawę i sztuczne kwiaty?


GabiK nie u mnie sztuczne kwiaty i trawa M może tak mieć ale z inną
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Martek 14:16, 13 gru 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
gardenarium napisał(a)



To agapanty

Tak mi się podobają ,a dwa razy nieudana próba kwitnienia i dałam sobie spokój .Nie wiem czy wina za niedojrzałych ceból czy jakaś moja ...?
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Krys 14:37, 13 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Martek napisał(a)




To agapanty

Tak mi się podobają ,a dwa razy nieudana próba kwitnienia i dałam sobie spokój .Nie wiem czy wina za niedojrzałych ceból czy jakaś moja ...?


Martek te kwiaty w naszym klimacie sa trudne do uprawy a w niektórych rejonach niemozliwe ,chyba ze w donicach
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 18:34, 13 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Polecam :

http://www.botaniczny.lodz.pl/aktualnosci_imprezy.html
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 20:43, 13 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Byłam dzisiaj w składzie ze starociami,ktoś tu na forum polecał i kupił piekne okazy ,a ja takie malutkie ciurkadełko i lampę kamień za grosiki
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Gardenarium 20:45, 13 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kamień ma solarne oświetlenie czy na prąd?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Krys 21:32, 13 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
gardenarium napisał(a)
Kamień ma solarne oświetlenie czy na prąd?


Kamień ma solarne oświetlenie ,ciurkadełko na prąd,ale może byc jako ozdoba bez włączania
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Elfik 22:12, 13 gru 2011


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Krys napisał(a)
Po nowym roku będe wszystkich zamęczać na tym forum -tylko nie ignorujcie mnie wtedy

O rany, Krysiu, dobrze, że uprzedziłaś o tych torturach... Ale ze mną, to tylko po dobroci...
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies