Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 16:02, 21 sty 2018


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Cd.



____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 16:06, 21 sty 2018


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145



____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 16:07, 21 sty 2018


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Kasya napisał(a)
Oj przykro z tą ręka
Bardzo współczuje i oby do wiosny była już zdecydowana poprawa


Kasiu zaczyna mi brakowac wiary w dobre rozwiazanie..
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
yolka 16:15, 21 sty 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Nawet nie umiem wypowiedzieć jak bardzo mi Cię szkoda z powodu tego przez co przechodzisz... O ZUS-ie szkoda słów

Ogród otulony zimową kołderką cudny
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 18:59, 21 sty 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ucieszyłam się ze sie odezwałas a tu niestety nie ma dobrych wiadomosci. Strasznie masz pecha z tą ręką. Bardzo współczuje.Buziaczki ślę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
rozark 20:11, 21 sty 2018


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Krysiu, przybywaj w sobotę, trochę się oderwiesz od problemów, trochę cie wesprzemy!
____________________
pozdrowionka
paniprzyroda 21:38, 21 sty 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Krysiu myślałam, że już wychodzisz na prostą z leczeniem. Wierzę jednak, że będzie teraz coraz lepiej, chociaż to długotrwały proces. Jeśli to Cię pocieszy, to walczyłam z barkiem ponad pół roku przy codziennej rehabilitacji. Muszą przecież w końcu pojawiać się efekty zabiegów. Myśl proszę pozytywnie, bo my twarde babki jesteśmy Buziam.
____________________
Dwa ogrody
Makusia 13:31, 22 sty 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Krysiu pięknie kostki pokryte śniegiem wyglądają!
A co do ręki- chyba niestety tak ma być- musi boleć Z tego, co piszesz, rehabilitację masz świetną i oby tak dalej i oby było już tylko lepiej! Ściskam ciepło w ten śnieżny dzień!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Margarete 21:30, 22 sty 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I ja współczuję tych wszystkich dolegliwości i bólu ale może musi boleć skoro maiałaś już przykurcze mięśni po tak długim okresie unieruchomienia to chyba ten ból jest uzasadniony powrotem do sprawności mięśni, ścięgien itp, nieunikniony choć przykry na pewno. Współczuję bardzo, bardzo.
Dobrze że masz w sobie tę determinację i że masz tę kasę na rehabilitację. Wierzę że będzie lepiej, musi być lepiej

Pozdrawiam i podziwiam twój zimowy ogród.
Cieszę się że będziesz na spotkaniu - już się za tobą i za wszystkimi dziewczynami stęskniłam a teraz nie mam auta to jestem ograniczona w moich osobistych, towarzyskich kontaktach z Ogroowiskiem
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Nikita 10:50, 28 sty 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Krysiu, dobrze że wczoraj przyjechałaś.
Podziwiam Cię, za wytrwałość i determinację w rehabilitacji (w sobotę o godz.8 to cały świat śpi a nie jeździ na basen!), ale doskonale sobie zdaję sprawę, że to w przyszłości za plusuje. Brawo Ty !!!

Ogród w zimowym ubranku fantastycznie się prezentuje. Dziś już pewnie śladu po śniegu nie ma?
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies