Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Do poprawki

Pokaż wątki Pokaż posty

Do poprawki

Milka 12:42, 09 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Witam Dolnoślązaczkę coraz więcej nas tu poczytałam, będę podglądać, ale już widzę, że kierunek powoli obrany
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
stychaz 13:57, 11 maj 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Ja również Witam i od razu pytam, gdzie kupiłaś taką ładną wisienkę? Zdradź proszę bo ja już załamuję się w szukaniu a to co do tej pory znalazłam to chyba chore albo zasuszone.



Co posadzić tam gdzie znaki zapytania?Karaganę na pniu, buk(który), czy jakies inne drzewko?
Nie może być chyba zbyt wielkie.....
Pozdrawiam


A może w znakach ???? powtórzyć Nigrę?
____________________
Justyna - Wersja mini mini
magos 12:55, 16 maj 2012


Dołączył: 06 gru 2011
Posty: 264
Coś mi się nigra nie przyjęła.Myślę, żeby kupić buk Tricolor, albo inny.Co o tym sądzicie?to znaczy tam gdzie znaki zapytania.A Nigrę muszę nową kupić.
____________________
Pozdrawiam Gośka Do poprawki
magos 20:48, 20 cze 2012


Dołączył: 06 gru 2011
Posty: 264
Troszkę nowych zdjęć.Teraz widzę, że źle zrobiłam, że nie nasadziłam wiecej iglaków.Zawsze czytałam, ze sadzenie rzędu tuji nie jest ładne, ale teraz mam za mało osłoniety ogród i nie wiem co zrobić.Zreszta w ogóle pomózcie co tu zmienić jeszcze.



A to moje roslinki wyhodowane w wiekszosci z nasion
____________________
Pozdrawiam Gośka Do poprawki
magos 10:40, 21 cze 2012


Dołączył: 06 gru 2011
Posty: 264
I jeszcze parę zdjęć.jak uważacie jak uporzadkować tę rabatę.Najbardziej mi na niej zależy, bo obok tarasu.Co jeszcze dosadzić pod płotem?jakies tuje?Czy inne iglaki?Rabata od prawej do lewej:


https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/16/168961/thumb_original.JPG[img size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/16/168962/original.JPG[/img]




Mogę oczywiscie jeszcze przesadzić co się da, żeby to jakoś uporzadkować.Marzył mi się taki zywopłot mieszany, ale niestety krzewy nie rosną tak jak bym chciała...
____________________
Pozdrawiam Gośka Do poprawki
magos 21:09, 22 cze 2012


Dołączył: 06 gru 2011
Posty: 264
Jakby ktoś tu zajrzał to moze mi ktos doradzi czym podsadzić berberysy(kupiłam tak jak mi radziła Danusia Golden Ring).Myślałam o tawule japońskiej.Czy to dobry pomysł?Obok rosnie glediczja , i nie wiem czy za dużi żóltego nie bedzie....
____________________
Pozdrawiam Gośka Do poprawki
magos 21:47, 22 cze 2012


Dołączył: 06 gru 2011
Posty: 264
Czy będzie pasował tu świerk serbski?
A tytaj co dać tuje?
Wolałabym coś innego niz tuje, bo tui mam juz dużo.Ten patyk to jabłoń rajska, nie wiadomo czy zyje.Na razie puszcza listki.Za nia jest mało miejsca.
____________________
Pozdrawiam Gośka Do poprawki
motylla 21:52, 22 cze 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Żaden ze mnie ekspert Sama potrzebuję pomocy, ale to, co rzuca się w oczy, to brak tła dla tych wszystkich roślinek, jakiejś "ściany". I pogrupowania ich jakoś, bo sporo tu gatunków jednak, blisko siebie. Po sobie wiem, że rzędy kilku jednakowych porządkują przestrzeń, dodają elegancji.
____________________
Małgosia - Na okrągło
magos 07:49, 23 cze 2012


Dołączył: 06 gru 2011
Posty: 264
Właśnie ja do tego też doszłam.Szkoda, ze tak późno.Tylko jak to teraz zmienić??????
____________________
Pozdrawiam Gośka Do poprawki
motylla 09:24, 23 cze 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Na początek zrobić np. hostowisko i hosty zbić w jedną plamę zieleni. Te liliowce/irysy, co tam widzę, też gdzieś razem, powoli , małymi krokami.
____________________
Małgosia - Na okrągło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies