Gdzie jesteś » Forum » Architektura ogrodowa » Altana w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Altana w ogrodzie

gladiola 21:06, 17 gru 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 41
Altanka z ogrodu,którym się opiekuje.
____________________
Ogród Anity-Mogło być inczej.... Pozdrawiam ciepło
Dzidka 16:59, 30 gru 2013


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Opiekujesz się ogrodem jaki mogłabym mieć.
I altanę też bym chętnie zawłaszczyła. Czy możesz zrobić zbliżenie grilla/wędzarni/kominka ?
A więcej zdjęć z tego ogrodu możesz wgrać?
Przyznaję, że bardzo jestem ciekawa twojego ogrodu.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Pola 17:10, 30 gru 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Ja też chętnie zobaczyłabym więcej zdjęć z tego ogrodu...
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
gladiola 20:17, 30 gru 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 41
Dzidka zrobię zdjęcia jak będę nastepnym razem tam jest gril rzadko używany.
Przeszukałam nie mam zdjecia tylko to jedno .Jak jestem tam to nie myslę by uwiecznić pochłania mnie praca

Pola musze podkreslić to nie mój ogród, opiekuje się już 8 lat z przerwą jedno roczną. Szybko wróciłam serce mi pękało jak moja praca szła na mare.Traktuje jak swój więcj czasu spędzam jak we własnym. Opiszę może w swoim wątku w póznijszym terminie.
____________________
Ogród Anity-Mogło być inczej.... Pozdrawiam ciepło
gladiola 20:21, 30 gru 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 41
Dzidka zrobię zdjęcia jak będę nastepnym razem tam jest gril żadko używany.
Przeszukałam nie mam zdjecia tylko to jedno.
Jak jestem tam to nie myslę by uwiecznić pochłania mnie praca

Pola musze podkreslić to nie mój ogród, opiekuje się już 8 lat z przerwą jedno roczną. Szybko wróciłam serce mi pękało jak moja praca szła na mare.
Traktuje jak swój więcj czasu spędzam jak we własnym. Opiszę może w swoim wątku w póznijszym terminie.
____________________
Ogród Anity-Mogło być inczej.... Pozdrawiam ciepło
dorot4 11:23, 03 mar 2014

Dołączył: 28 lut 2014
Posty: 5
Jaka fantastyczna altanka! piękna zieleń wokół
Również zastanawiałam się nad altaną w ogrodzie, w końcu to fajna sprawa latem - można iść odpocząć, wypić herbatę czytając dobrą książkę. Podobają mi się altanki kryte trzciną, takie jak tutaj. Tylko zastanawiam się czy taki dach będzie naprawdę szczelny? Sądzicie, że warto?
Gardenarium 14:58, 03 mar 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeśli jest dobrze zrobiony to będzie szczelny. Nie wiadomo tylko jak długowieczny i czy trzcina nie będzie leciała wiosną po ogrodzie. Mieliśmy taki ogród, ptaki wydziobywały co prawda słomę, ale z trzciną może być to samo. Wiosną cały ogród był usłany "słomianym dachem"
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gondzio12 16:25, 04 mar 2014

Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 13
Wszystko fajnie i pięknie, ale jak się nie ma odpowiedniego ogrodzenia, to nie ma szans na wyciszenie i spokój z książką w ręku nawet w najpiękniejszej altance Moja teściowa ma dom z ogrodem i dzieci sąsiadów z jednej strony wiecznie wykopywały piłkę na jej teren, natomiast psy drugich sąsiadów zrobiły sobie z ogródka teściowej wychodek. W końcu wkurzyłem się, bo nigdy nie było tam spokoju i postawiłem płoty z każdej strony i nareszcie jest trochę spokojniej. Owszem, piłka czasem przeleci przez płot albo o niego uderza, ale jak przeleci to już zostaje u mamy. I nie ma zmiłuj!

ana_art 19:13, 20 mar 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
przemekg napisał(a)
Danusiu ta nad woda wspaniała zachwycam się takimi o bardziej stromych dachach, no i wszystkich innych niż pomalowanych na brązowo, a większość budowanych altanek ogrodowych wg mnie jest zbyt płaska i pomalowana brązowym impregnatem:/
W pobliskim parku zachwycam się taką.


Prowadzi do niej ścieżka z takimi motywami

Przemek właśnie taka biala mi się podoba. Mam w planie altanę o formie jak Danusia pokazała z trawertynu, ale bielona właśnie. Tylko nie mam pojęcia CZYM ją pomalować by uzyskać ładny i trwały efekt?
A taj na marginesie to czy u Szmitów już działają?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Robert36 10:53, 07 lip 2014

Dołączył: 04 lip 2014
Posty: 1
Gotowe domki ogrodowe to rewelacyjne rozwiązanie, bo przecież nie każdy ma czas i ochotę na to, aby budować tego typu obiekt na swojej działce. I właśnie taki gotowy domek ogrodowy kupiłem. Nie było problemu z montażem.
____________________
Bardzo dużo czasu spędzam w ogrodzie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies