Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Przeglądanie obserwowanych wątków i artykułów

Pokaż wątki Pokaż posty

Przeglądanie obserwowanych wątków i artykułów

Sebek 20:18, 15 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
A są w tych wątkach nowe wpisy? Chyba musisz szukać od nowa, albo napisz do Ronina...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
zawitka 08:58, 06 gru 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Nie otwierają mi się zdjęcia te starsze w obserwowanych wątkach Proszę o pomoc jeśli to możliwe .Zamiast zdjęć mam białą kartę z mały znakiem po L stronie na górze.Proszę !!!!!!! i dziękuję :
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Gardenarium 18:11, 06 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tak wiem, zgłosiłam do admina.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zawitka 07:48, 07 gru 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Gardenarium napisał(a)
Tak wiem, zgłosiłam do admina.



Dziękuję Danusiuza szybką reakcję ,bo co mozna robić w wolnych chwilach jak nie siedzieć z Wami Pozdrawiam .



____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 09:09, 10 gru 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Jeszcze nie mam tych zdjęć .Będę pisać nie to żeby ponaglać ale dla oriętacji czy są czy nie .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Gardenarium 09:40, 10 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Michał wyjaśnił, że musi pozmieniać linki a z tym jest dużo pracy. Na pewno to naprawi, dodam jeszcze że nie na wszystkich komputerach tak jest, nie wszyscy nie widzą, Michał np. widzi. Już kiedyś tak było, naprawił a dlaczego znowu tak jest, ja nie wiem, programowanie to nie moja domena.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
nadina 11:03, 10 gru 2020


Dołączył: 21 mar 2019
Posty: 7
Nie są widoczne zdjęcia starsze dodawane do 2017 roku tak mniej więcej. Też u mnie nie działa na wszystkich kompach. Zdjęcia w postach od 2018 roku są widoczne.
Gardenarium 16:42, 10 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To wiemy. Admin to naprawi jak będzie miał chwilę czasu, trzeba poświęcić sporo czasu, pozmieniać jakieś linki.

Bog napisał(a)
Danusiu,
znalazłam na O kilka ciekawych wątków np.Metamorfozy ogrodowe i niestety nie otwiera się większość zdjęć otwierają się tylko te z tego roku wiesz może jaka jest przyczyna czyżby zdjęcia zostały wycofane?
Pozdrawiam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Basilikum 16:45, 10 gru 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Bognapisz moze w watku technicznym. Wczoraj w jakims watku ktos pisal, ze mu sie nie otwieraja fotki a ja moglam je zobaczyc. Moze to od przegladarki zalezy.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Gardenarium 16:45, 10 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Bog napisał(a)
Danusiu,
znalazłam na O kilka ciekawych wątków np.Metamorfozy ogrodowe i niestety nie otwiera się większość zdjęć otwierają się tylko te z tego roku wiesz może jaka jest przyczyna czyżby zdjęcia zostały wycofane?
Pozdrawiam


Nie zniknęły, my mamy swoje serwery. To zależy od sprzętu i pewnie przeglądarki. Ja nie mam, ale admin np. ma i widzi. Wiemy o tym i naprawimy to. Admin ma teraz pilną pracę i nie może tego na szybko zrobić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies