Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Gardenarium 16:37, 21 paź 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
halina_ostrowska napisał(a)
Jejku!!! po prostu zaparło mi dech w piersiach, poczułam się jak w raju niewyobrażalne piękno i gust, gratuluję


Halinko. dziekuję za tak fantastyczne słowa i zapraszam do założenia swojego wątku na dowolny temat.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 16:54, 21 paź 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
shrekol napisał(a)




Ładne zakupy super te biało niebieskie ciekawe jak w rzeczywistości kolor niebieski będzie wyglądał. Widzę, że zdobyliśmy takie same szafirki


Przemku, ciekawe czy nie będą takie bezbarwne?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 16:57, 21 paź 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzisiaj wiało niemiłosiernie, tulipanowiec pogubił prawie wszystkie liście


Naleciało też różnych liści od sąsiadów



A z drugiej strony od garażu całkiem czysto było i nawet hortensje dobrze wyglądały jeszcze



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
alinaSz 18:46, 21 paź 2010


Dołączył: 21 paź 2010
Posty: 60
PANI DANUSIU MA PANI PRZEPIĘKNY OGRÓD GRATULUJĘ POMYSŁU I CHĘCI.WIDZIAŁAM W PROGRAMIE MAJA W OGRODZIE KILKA RAZY BO NIE MOGŁAM SIĘ NAPATRZEĆ NA TE WSZYSTKIE CUDEŃKA W OGRODZIE..GRATULUJĘ .POZDRAWIAM..
____________________
Pozdrawiam serdecznie...Alina.
Gardenarium 18:53, 21 paź 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję pięknie. Lecę więc zbierać liście, przestało wiać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Syla 21:02, 21 paź 2010


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Będąc w Pani ogrodzie czuję się jak w raju ........ rany ja też tak chcę .
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
zbigniew_gazda 22:17, 21 paź 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11151
Pięknie pięknie . Danusiu można to oglądać godzinami a i tak za każdym razem odkrywa się coś nowego .To wymaga niezwykłego smaku,talentu no i wyobraźni. A później czasu - bo bukszpany nie rosną szybko. Pozdrawiam i życzę dużo dalszych sukcesów.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
ka79sia 22:36, 21 paź 2010


Dołączył: 11 paź 2010
Posty: 131
Pani Danusiu,jestem również zachwycona pani pieknym ogrodem ,odkąd odkryłam waszą stronę w necie często zaglądam i czerpie inspiracje.Mój ogród narazie jest ciagle w trakcie realizacji,mam prosbę i pytanie czy mogę jeszcze wsadzac rosliny do gruntu,mam na mysli cyprysa szczepinego.Pozdrawiam i wiosną wkleję zdjęcia swojego ogródka
____________________
Gardenarium 07:41, 22 paź 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeśli chodzi o sadzenie to jeszcze można, my też sadzimy właśnie w nowym ogrodzie (zobacz wątek Ogród z wodospadem
Dopóki ziemia nie jest zmarznięta, można sadzić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 18:55, 22 paź 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
zbigniew_gazda napisał(a)
Pięknie pięknie . Danusiu można to oglądać godzinami a i tak za każdym razem odkrywa się coś nowego .To wymaga niezwykłego smaku,talentu no i wyobraźni. A później czasu - bo bukszpany nie rosną szybko. Pozdrawiam i życzę dużo dalszych sukcesów.


Bukszpany prawie "stoją" w miejscu, ciągle je tnę. Ale za to stożki z cisa podwoiły swoją wysokość. Dziękuję serdecznie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies