Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Cytowanie

Pokaż wątki Pokaż posty

Cytowanie

Mariusz_Suro... 23:01, 24 gru 2011

Dołączył: 26 paź 2010
Posty: 374
Nie znalazłem mozliwosci cytowania siebie - przy obcych postach jest taka mozliwość, przy swoich tylko opcja edycji. Da się to jakoś ominąć?
____________________
Mariusz
Gardenarium 11:24, 25 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Możesz skopiować swoją wypowiedź, zaznaczając tekst i klikając prawym kopiuj.
Można same zdjęcia jak potrzebne kopiować zaznaczając tylko kod zdjęcia lub wybrane fragmenty swojej wypowiedzi. Ja np, otwieram forum w dwóch miejscach albo więcej i kopiuję swoje posty chcąc je zamieścić w dwóch miejscach.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 13:27, 25 gru 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Mariusz_Surowinski napisał(a)
Nie znalazłem mozliwosci cytowania siebie - przy obcych postach jest taka mozliwość, przy swoich tylko opcja edycji. Da się to jakoś ominąć?



Jak pisała Danuś - skopiować, wstawić tekst i na początku tekstu wpisać [ quote ] i na końcu [ /quote ] (oczywiście bez przerw )
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Mariusz_Suro... 12:48, 26 gru 2011

Dołączył: 26 paź 2010
Posty: 374
Wiem, że z poziomu html-a sie da Chciałem tylko sobie ułatwić życie...
____________________
Mariusz
Gardenarium 20:34, 26 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W zasadzie nigdy nie było potrzeby cytowania własnych wypowiedzi. Cytowanie jako takie (przynajmniej dla mnie) jest potrzebne do cytowania pytań na które chcę odpowiedzieć.

Możesz to przesłać Roninowi jeśli jest Ci to często potrzebne.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mariusz_Suro... 19:13, 27 gru 2011

Dołączył: 26 paź 2010
Posty: 374
Niekiedy chciałbym przytoczyć cytat wielopiętrowy... wtedy by sie przydał... Ale bez tego da się życ

To co bardziej by sie przydało - może jest? - to mozliwość przyklejenia na początku wątku postu "stałego". Chciałbym na początku każdego wątku, zwłaszcza encylopedycznego, mieć możliwość wpisywania omówionych roślin. Jeśli wątek jest mój od biedy pierwszy post mogę edytować i robić w nim spis treści.
Ale np. wątek trzciniki czy miskanty juz nie jest mojego autorstwa i zamysł bierze w ...
____________________
Mariusz
Sebek 19:42, 27 gru 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mariusz_Surowinski napisał(a)
Niekiedy chciałbym przytoczyć cytat wielopiętrowy... wtedy by sie przydał... Ale bez tego da się życ

To co bardziej by sie przydało - może jest? - to mozliwość przyklejenia na początku wątku postu "stałego". Chciałbym na początku każdego wątku, zwłaszcza encylopedycznego, mieć możliwość wpisywania omówionych roślin. Jeśli wątek jest mój od biedy pierwszy post mogę edytować i robić w nim spis treści.
Ale np. wątek trzciniki czy miskanty juz nie jest mojego autorstwa i zamysł bierze w ...


Hmmm - no wiem o co chodzi, ale nie wiem czy to przejdzie. Według mnie trzeba oddzielny wątek założyć, a w nim ukryte linki, np.
tu "piszę" o trawach paskowanych
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardener27 19:07, 21 sty 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

mama
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 19:07, 21 sty 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
mama
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies