Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Ogród malarza.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród malarza.

Gabriela 19:07, 27 gru 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Dzidka, to już naprawdę wszystkie zdjęcia, więcej nie ma?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Dzidka 19:38, 27 gru 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
gardenarium napisał(a)
Dzidko, prześlicznie, że też nie trafiłam do tego ogrodu.. Widocznie za mało o nim napisano. Czy teraz też tak wygląda, czy ten familien park oznacza zmianę na gorsze?



Po zwiedzeniu tego ogrodu, widziałyśmy jeszcze trochę innych ogrodów.
Ale niezmiennie z Jasią powtarzamy, że był to najpiękniejszy kwiatowy ogród jaki dane nam było podziwiać,
Przypuszczam, że wkrótce został sprzedany. I obawiam się, że familien park oznacza zmianę na gorsze.

Przyznam się, że nie bardzo rozumiem czym się kierują biura podróży przy wyborze ogrodów.
Sama wiesz, że zwiedzanie ogrodu Geoffa Hamiltona w ofercie nie miało żadne z biur.
A jest to ogród, który wiele osób pragnęło by zobaczyć.
Zapewne podobnie było z ogrodem ter Lindena.
Myśmy go zwiedziły tylko dzięki temu , że dowiedziałyśmy się o nim w w angielskim programie telewizyjnym.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Dzidka 19:43, 27 gru 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Gabriela napisał(a)
Dzidka, to już naprawdę wszystkie zdjęcia, więcej nie ma?


Tak szczerze , to jeszcze kilka zdjęć mam.
Ale tak jak pisałam są to w większości zdjęcia 'osobowe'.
Kiedy je robiłam , to nawet nie wiedziałam, że istnieją fora.
Ale obiecuję, że je zobaczysz


____________________
Dzidka - To właśnie tu
Sebek 19:57, 27 gru 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Cudny ten ogród - w sam raz na malowanie obrazów
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
alinak 21:11, 27 gru 2011


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
ele2001 napisał(a)




Bardzo podoba mi śie ten lepiężnik japoński takiego poszukuje


ja też szukam tego lepiężnika , ale jedyny jaki znalazłam to dziki i wiem że bardzo się rozsiewa . nie wiem czy ten mieszaniec ogrodowy też , więc na razie z poszukiwań zrezygnowałam . ma ktoś wiedzę na ten temat ?
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Gardenarium 21:47, 27 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W ogrodach angielskich spotkałam lepiężnika, mam go gdzieś na zdjęciach, ale nie wiem czy to był dziki czy odmiana ogrodowa.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:48, 27 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzidko, pewnego razu wybrałam się z rodzinką na zwiedzanie Holandii i stąd możliwe było zwiedzenie tego ogrodu, ale o nim nie wiedziałam. Teraz wiem, ale czy warto tam jechać?

Teraz mamy wpływ na ogrody jakie chcemy zwiedzić, bo jesteśmy tego świadomi, dlatego wszystko jest możliwe.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 23:40, 27 gru 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bardzo mi się podoba ten ogród, a co to za roślina, która wskazujesz ręką?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 23:54, 27 gru 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Znalazłam ogród w Veenhoop też jego http://www.youtube.com/watch?v=3Acg080A19c i atelier jego i jego przyjaciela fotografa Gert Tabak http://www.ateliertonterlinden.nl/english/index2.php?website_main_pagina=/english/module_tekst.php?id=5
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
ele2001 11:00, 28 gru 2011


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
alinak napisał(a)





Bardzo podoba mi śie ten lepiężnik japoński takiego poszukuje


ja też szukam tego lepiężnika , ale jedyny jaki znalazłam to dziki i wiem że bardzo się rozsiewa . nie wiem czy ten mieszaniec ogrodowy też , więc na razie z poszukiwań zrezygnowałam . ma ktoś wiedzę na ten temat ?


Nasz rodzimy jest bardzo ekspansywny najliczniej występuje w przy górskich strumieniach, hmm chyba pora założyć nowy watek
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies