Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Nowe funkcjonalności: Powiadomienia i prywatne wiadomości

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowe funkcjonalności: Powiadomienia i prywatne wiadomości

an_tre 16:45, 26 lut 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
magdala napisał(a)
No właśnie Aniu
Teraz zrozumiałam to wszystko ...i poczułam się jak przysłowiowa blondynka
Którą to też jestem....
nie martw się mnie też trochę czasu zajęło jak ogarnęłam to wszystko, powodzenia
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Gardenarium 18:43, 26 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wszystko jasne. Madziu odkryjesz powoli wszystkie niejasności
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Zielona 11:07, 09 paź 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Chciałabym zapytać, z jakiego powodu nie otrzymuję powiadomień o odpowiedzi na mój post mimo, że pisząc go, zaznaczyłam w okienku "powiadom mnie o odpowiedzi na ten post"? Czy oprócz odznaczenia ptaszkiem tego komunikatu należy zrobić coś jeszcze? Wątki gnają w takim tempie, że czasem nie sposób odkopać odpowiedź na swój post. Ta funkcja pozwala nie zgubić czyjejś odpowiedzi, ale u mnie nie działa... dlaczego? /zaznaczam, że sprawdzam w wątku, czy rzeczywiście otrzymałam odpowiedź/ Dziękuję.
ronin 10:46, 10 paź 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 271
Dlatego, że w ustawieniach powiadomień masz wyłączone wszystkie powiadomienia. Możesz to zmienić na tej stronie http://www.ogrodowisko.pl/ustawienia/powiadomienia
____________________
There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't.

Instagram Ogrodowiska
Zielona 14:13, 11 paź 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
ronin napisał(a)
Dlatego, że w ustawieniach powiadomień masz wyłączone wszystkie powiadomienia. Możesz to zmienić na tej stronie http://www.ogrodowisko.pl/ustawienia/powiadomienia

Rozumiem, ale które z powiadomień dotyczy odpowiedzi na mój post w czyimś wątku? Pod okienkiem postu jest komunikat "powiadom mnie o odpowiedzi na ten post" i za każdym razem, kiedy mi zależy na śledzeniu tematu, zaznaczam w okienku "powiadom mnie". Stąd nie rozumiem, czy jeszcze powinnam zaznaczyć coś w ustawieniach...? Ustawienia wydaje mi się, że dotyczą nowych postów i komentarzy innych osób w wątkach. A moje pytanie dotyczy konkretnie sytuacji, w której ktoś cytując mój post odpowiada na niego... Mam nadzieję, że w miarę dokładnie wyjaśniłam, o co chodzi. Może robię coś źle, ale co....?
Gardenarium 15:33, 11 paź 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tak szczegółowego powiadomienia na Twój post to nie ma u nas. Ja się nie znam na tym , ale tego nie ma. Powiadomienia są jeśli w danym wątku (zaznaczonym przez Ciebie) pojawił się nowy wpis, ale niekoniecznie jest to odpowiedź na Twój post.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Zielona 20:55, 11 paź 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Gardenarium napisał(a)
Tak szczegółowego powiadomienia na Twój post to nie ma u nas. Ja się nie znam na tym , ale tego nie ma. Powiadomienia są jeśli w danym wątku (zaznaczonym przez Ciebie) pojawił się nowy wpis, ale niekoniecznie jest to odpowiedź na Twój post.

OK. W takim razie źle zrozumiałam komunikat, który pojawia się pod oknem, w którym pisze się posty. Dzięki, Danusiu.
Zielona 13:07, 30 paź 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717

Wracam do tematu. Kiedy piszę odpowiedź w jakimś wątku, pod oknem, w którym piszemy, jest komunikat "powiadom mnie o odpowiedzi na ten post" i jest okienko do zaznaczenia.

Na logikę: jeśli piszę post i mam możliwość zaznaczenia "powiadom mnie o odpowiedz na ten post", to wydaje mi się, że powinnam otrzymać takie szczegółowe powiadomienie, na ten konkretny post.

Drążę temat, bo uważam, ze ta opcja jest doskonała i pomogłaby ogromnie. Zwłaszcza Tobie, Danusiu. Załóżmy, że piszesz u kogoś radę, a ten ktoś (cytując Ciebie) odpowiada, a Ty nie masz 50-godzinnej doby... więc kiedy wątek gna, Ty na spokojnie logujesz się i widzisz powiadomienie: jest odpowiedź na taki czy inny post. I mimo dopisanych wielu stron - sprawnie udajesz się do TWOJEJ odpowiedzi.
Zawile to wszystko opisałam, ale mam nadzieję, że czytelnie.

Gardenarium 16:06, 02 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Po prostu komunikat powinien brzmieć inaczej, "Powiadom mnie o nowych wpisach w tym wątku"

Ronin zrobił niewłaściwy napis

Ja mam codziennie 1500 - 2000 powiadomień. Ja i tak odwiedzam wątki tematyczne codziennie (no może wyłączając wczorajszy dzień) a i tak bym nie nadążyła na każdy post odpowiedzieć, musiałabym być w stu osobach.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Zielona 23:12, 03 lis 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Aaaaaa..... no widzisz.... to wszystko wyjaśnia. To zupełnie inny komunikat.

2000 powiadomień??? Czy Ty jesteś w stanie choćby przejrzeć same powiadomienia??? Nie wspominając o odpowiedziach. Toż Ty powinnaś występować w co najmniej 100 klonach Tym bardziej rozumiem, dlaczego nie jesteś w stanie odpowiedzieć na pytanie zadane nawet w Twoim wątku i bezpośrednio do Ciebie... Dobrze, że są artykuły i realizacje. Mam nadzieję, że z ich pomocą zaplanuję jako tako ten mój "pustostan" Pozdrawiam.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies