Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Nowe funkcjonalności: Powiadomienia i prywatne wiadomości

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowe funkcjonalności: Powiadomienia i prywatne wiadomości

margaretka3 11:39, 09 wrz 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Może nie umiem tego wytłumaczyć. Właśnie chodzi o posty na forum, wcześniej się ukazywały tutaj: http://www.ogrodowisko.pl/powiadomienia, że np. w moim wątku jest nowy post, wpisany przeze mnie. Teraz się nie ukazują. Więc inni też nie widzą, że wpisałam nowy post. Jak w innych wątkach wpisuję, też się to na tej stronie nie pojawia.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Gardenarium 11:40, 09 wrz 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Inni widzą.

Ktoś wpisał, ty wpisałaś i miałaś plusik, a jak sama tylko napisałaś - nie miałaś plusika.

Sprawdź profil i jak masz ustawione powiadomienia., Faktem jest że o swoich własnych nie będziesz powiadamiana, a o postach innych tak. Tylko zobacz czy nie odhaczyłaś przypadkiem, żeby nie powiadamiać. Dla pewności napiszę u Ciebie.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
margaretka3 11:42, 09 wrz 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Dziękuję Jeśli widzą, to OK. No właśnie o to chodziło, ja nie widziałam. A wydawało mi się, że na początku, jak się pojawiłam na forum, widziałam. Wszystko jasne
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Gardenarium 11:44, 09 wrz 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Adminie, sprawdź proszę w profilu co jest ustawione.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
margaretka3 11:52, 09 wrz 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Gardenarium napisał(a)
o nowych postach na forum. ..od innych użytkowników.. dodam.

Jak sama piszesz to wiesz, że napisałaś, po co masz mieć o tym powiadomieniach?

Bo ja myślałam, że jak ja tego nie widzę, to i inni nie widzą nowych postów - o to mi chodziło. Ale okazuje się, że widzą Dziękuję i przepraszam za zamieszanie!
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Helen 05:49, 22 mar 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8267
Czy mogę prosić o ustawienie wiadomości prywatnych? Ja tego nie widzę w moim profilu? Chyba, że inni to widzą a ja nie.
____________________
Helen - Hortensjowo
Gardenarium 11:41, 22 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wiadomości prywatne nie są widoczne w profilu. Są widoczne u góry na pasku głównym.
Masz od lewej: strona główna,archiwum, forum, mapa ogrodów, o nas, kontakt ....

i po prawej "wiadomości"

Napiszę Ci wiadomość, zobacz czy dostaniesz.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:58, 22 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A jak chcesz do kogoś wysłać wiadomość, klikasz na nazwę (nick) tej osoby i na dole masz napis "wyślij wiadomość". Klikasz i piszesz. A potem "wyślij".
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:59, 22 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A jak chcesz do kogoś wysłać wiadomość, klikasz na nazwę (nick) tej osoby i na dole masz napis "wyślij wiadomość". Klikasz i piszesz. A potem "wyślij".

Sama do siebie nie możesz wysłać wiadomości.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies