Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Nowe funkcjonalności: Powiadomienia i prywatne wiadomości

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowe funkcjonalności: Powiadomienia i prywatne wiadomości

Gardenarium 23:21, 03 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
W zasadzie jestem w stanie odpowiedzieć i odpowiadam na każde pytanie w moim wątku, a często są to linki z prośbą o zajrzenie na dany wątek i...zaglądam. Odpowiadam też na pytania w moim wątku, na pytania - nie na każdy post, bo post nie zawsze jest pytaniem

Wiem, do Ciebie nie zajrzałam, jak bym zagospodarowała pas po lewej od garażu?, wiem, ale ja nie sypię w sekundę z rękawa projektami.. musiałabym nad tym chwilkę się zastanowić, a wątki tematyczne w tym czasie czekają. Więc nie odpowiedziałam akurat na to pytanie.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:23, 03 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Odnośnie jeszcze poprzedniego pytania. Załóżmy jest nowy post, ale skąd niby automat miałby wiedzieć że to jest odpowiedź akurat na Twój wpis? a nie na inny, np, z cytatem sprzed kilku stron?

Ronin źle skonstruował tekst, tak jak wyżej napisałam.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Zielona 18:45, 04 lis 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Gardenarium napisał(a)
W zasadzie jestem w stanie odpowiedzieć i odpowiadam na każde pytanie w moim wątku, a często są to linki z prośbą o zajrzenie na dany wątek i...zaglądam. Odpowiadam też na pytania w moim wątku, na pytania - nie na każdy post, bo post nie zawsze jest pytaniem

Wiem, do Ciebie nie zajrzałam, jak bym zagospodarowała pas po lewej od garażu?, wiem, ale ja nie sypię w sekundę z rękawa projektami.. musiałabym nad tym chwilkę się zastanowić, a wątki tematyczne w tym czasie czekają. Więc nie odpowiedziałam akurat na to pytanie.


Danusiu. Przecież ja Cię nie prosiłam o projekt... Nie wpadłabym na pomysł wymagania od Ciebie sypania projektami z rękawa... A już na pewno nie umiałabym poprosić Cię o "gotowca" pod moją konkretną rabatę. Poprosiłam o wysłanie mnie w miejsce, w którym mogłabym znaleźć pomysł na swoje rośliny. Ale nie przypominałam się z tym tematem, bo poszperałam i znalazłam W kilku miejscach na forum piszesz o "brzuchatych" rabatach i tam dowiedziałam się, jak powinnam myśleć o swojej. Poza tym widzę, że u Ciebie mnóstwo pracy. Napisałam, że ROZUMIEM, że nie jesteś w stanie każdemu i na wszystko odpowiedzieć. Staram się szanować czas zapracowanych ludzi i nie narzucać. A wątki tematyczne odwiedzam i widzę w nich Twoją obecność Pozdrawiam.
Zielona 18:45, 04 lis 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Gardenarium napisał(a)
Odnośnie jeszcze poprzedniego pytania. Załóżmy jest nowy post, ale skąd niby automat miałby wiedzieć że to jest odpowiedź akurat na Twój wpis? a nie na inny, np, z cytatem sprzed kilku stron?

Ronin źle skonstruował tekst, tak jak wyżej napisałam.



Na tym się nie znam, dlatego pytałam... Ale już wszystko jasne
Gardenarium 20:32, 04 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Już Martuś jest zmieniony napis podobno)

Powiadom mnie o nowych postach w tym wątku
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Zielona 21:29, 04 lis 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Zauważyłam Ale przyznaj, że tamten miałam prawo tak zrozumieć... Swoja drogą... Do obsługi tego forum przydałby się cały tuzin Roninów Podziwiam pracę tego jednego jedynego i chylę czoła, że tak szybko reaguje na wątpliwości Forumowiczow.
Gardenarium 22:46, 04 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Nas jest tylko dwoje z administracji tak zwanej
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
margaretka3 09:23, 09 wrz 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Mam pytanie odnośnie powiadomień. Zauważyłam, że od kilku dni nie ukazują się powiadomienia na stonie powiadomień o postach napisanych przeze mnie zarówno w moim wątku, jak i w wątkach innych osób. Powiadomienie o nowym poście w moim wątku ukazuje się dopiero wtedy, gdy ktoś inny napisze, moje są jakby niezauważane.
W ustawieniach mam zaznaczone, żeby otrzymywać takie powiadomienia. Wcześniej było OK.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
ronin 11:32, 09 wrz 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 271
To jest normalna sytuacja, że użytkownik nie otrzymuje powiadomień o swoich własnych postach. Powiadomienia są po to, żeby wiedzieć o nowych postach na forum.
____________________
There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't.

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:38, 09 wrz 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
o nowych postach na forum. ..od innych użytkowników.. dodam.

Jak sama piszesz to wiesz, że napisałaś, po co masz mieć o tym powiadomieniach?

Gdy chcesz prześledzić jakieś posty konkretnego użytkownika np. siebie, mnie, kogokolwiek, kopiujesz nick tego użytkownika, wklejasz w wyszukiwarkę postów i masz:



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies