Gdzie jesteś » Forum » Wizytówki naszych ogrodów » Regulamin wizytówek ogrodów

Pokaż wątki Pokaż posty

Regulamin wizytówek ogrodów

ronin 00:44, 04 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 271
Wizytówki ogrodowe służą prezentacji najpiękniejszych zdjęć naszych ogrodów. Sposób jest dowolny, jednak byłoby bardzo ładnie, gdybyśmy prezentowali ogród w różnych porach roku, poczynając od wiosny, potem lato, jesień i zima. Dodatkowo można także przedstawić najpiękniejsze aranżacje w donicach i najpiękniejsze rośliny. Z biegiem lat wątki można edytować i zmieniać zdjęcia na aktualne. Maksymalna ilość zdjęć to ogółem 50 sztuk.

Zasady tego działu:

1. Tytuł nowego wątku musi na początku zawierać słowo "Wizytówka" a następnie po myślniku tytuł ogrodu. Taka konwencja jest niezbędną, żeby nikt nie pomylił wizytówki ze zwykłym wątkiem ogrodowym. Przykład dobrej nazwy "Wizytówka - Ogród nie tylko bukszpanowy"
2. Dzielimy nasz wątek na posty, z których każdy będzie przedstawiał ogród podczas konkretnej pory roku oraz dodatkowy post na przedstawienie kompozycji czy najpiękniejszych roślin. Pory roku należy ustawić w kolejności: wiosna, lato, jesień, zima lub dowolnie.
3. Jeżeli nie chcemy dzielić wątku na posty, można utworzyć jeden post, ale prosimy o zachowanie powyższej kolejności w porach roku.
4. Możemy edytować posty oraz wklejać/uaktualniać zdjęcia. Należy jednak pamiętać o nie przekraczaniu limitu 50 zdjęć w wątku.
5. Na początku wklejamy link do swojego aktualnego wątku o ogrodzie, umieszczonego w dziale Nasze ogrody. Jest to miejsce, gdzie mogą być prowadzone dyskusje na temat danego ogrodu.
6. Nie piszemy żadnych komentarzy w wątkach innych osób. Oczywiście chodzi o wizytówki ogrodów. Jeżeli chcemy skomentować czyjś ogród, należy to zrobić w wątku danej osoby w dziale Nasze ogrody

Aby uatrakcyjnić wizytówkę swojego ogrodu, starajmy się także w skrócie opisać historię jego powstania oraz dodać opisy rabat lub zakątków. Nie jest to konieczne, na początek w zupełności wystarczą zdjęcia, natomiast opisy można zawsze dodać później.
____________________
There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't.

Instagram Ogrodowiska
Sebek 09:50, 25 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
6. Nie piszemy żadnych komentarzy w wątkach innych osób.

Jednak widzę pojedyncze komentarze w wizytówkach
Moi drodzy - uszanujmy regulamin i gospodarza i nic nie piszmy w wizytówkach.
Czy mnie kusi, aby napisać coś w tych wątkach - oczywiście, że tak - jednak od tego jest dział Nasze ogrody.
Mam nadzieję, więcej komentarzy się nie pojawi - pozdrawiam i z góry dziękuję
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
goniak 10:08, 25 sty 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Zgadzam się z Sebkiem
Często zaglądam do wizytówek gdyż brak czasu nie pozwala mi na wertowanie setek stron w wątkach ogrodowych
____________________
Małgosia mój zielony świat
Gardenarium 18:19, 27 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Na bieżąco staram się usuwać komentarze, więc nie ma problemu Potem nauczymy się
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joanka 15:30, 26 lut 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Fajna sprawa taka wizytówka
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Gardenarium 19:28, 26 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Ogródek w pigule.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
iwona100na 17:15, 07 mar 2012


Dołączył: 22 wrz 2011
Posty: 271
Aż dech zapierają te WASZE WIZYTÓWKI

Wierze że dzięki WAM - ogrodowisku kiedys i jak będę mogła stworzyć swoją Wizytówke
Wasze wizytówki to powiew natchnienia

Znakomity pomysł
____________________
Iwona - Ogród amatora - proszę o pomoc
hania 18:08, 26 mar 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Przepraszam,że przeoczyłam,że maksymalna ilość zdjęć w WIZYTÓWCE to 50.
Chcę to naprawić
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Gardenarium 20:34, 26 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Haniu nikt nie będzie Cię rozliczał. Niech zostanie chyba że Ronin się przyczepi.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
hania 22:41, 26 mar 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Ok.
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies