Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - mój azyl

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - mój azyl

gabi1551 20:49, 04 sty 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 17
Chciałabym pokazać kilka zdjęć mojego ogrodu Jest to ogród założony w 1998 roku (działka 19 ar). Wiosną tego roku chcę go osobiście przerobić






____________________
Bogdzia 21:08, 04 sty 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pięknie u Ciebie i ogród duży.Trawnik zadbany. Gratulacje. Co będziesz przerabiac?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Sebek 21:14, 04 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Piękny ogród - podoba mi się kaskada - i srebrny świerk - bardzo reprezentacyjny
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 21:26, 04 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ładny i duży, czuję, że będziesz sadzić hortensje i żurawki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
gabi1551 21:29, 04 sty 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 17
Bardzo dziękuję za miłe komentarze
Chciałabym w swoim ogrodzie założyć jakiś kącik różany, zmniejszyć trochę powierzchnię trawnika, posadzić rośliny cebulowe. i stworzyć kąt w którym można by było posiedzieć pogrillować i nie przejmować się sąsiadami
Co do srebrnego świerka to jesteśmy z niego dumni. Jak był sadzony miał 1 m wys. i był sadzony w celach "świątecznych", aby mieć na co zakładać światełka bożonarodzeniowe, niestety od kilku lat nie jest to możliwe
____________________
Gardenarium 21:33, 04 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Twój świerk ma wyjątkowo ładny niebieski kolor i o dziwo ma gałęzie od samego dołu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pszczelarnia 21:36, 04 sty 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ładne drzewa wokół. A możliwości powierzchniowe do przeróbek są. To Ty jesteś dyplomowanym ogrodnikiem-architektem? Gdzieś w wątkach wyczytałam. Lubię zmiany! U siebie i u kogoś.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
madlen 21:47, 04 sty 2012

Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 260
Witam Cię i choć ogród masz b. zadbany i piękny to nie dziwię się że po latach chcesz do niego wprowadzić trochę zmian - myślę że koloru ( bo chyba wśród tych iglaków tego Ci brakuje?) Też jestem z południa Polski dlatego chciałam spytać gdzie zakupiłaś te duże kamienie - przy drzewie na 3 zdjęciu ? Zyczę powodzenia w realizacji planów i dużo kolorów na pięknej działaczce.
gabi1551 22:17, 04 sty 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 17
Pszczelarnia - Jestem mgr inż ogrodnictwa ze specjalizacją rośliny ozdobne. Interesuję się bardzo projektowaniem ogrodów i z tym chcę wiązać swoją przyszłość. Bardzo podoba mi się również florystyka ukończyłam nawet kurs, ale wolałabym robić tylko wiązanki, wieńce, bukiety ślubne, natomiast nie lubię bukietów okolicznościowych i chyba tu tkwi problem.
Madlen -To prawda w moim ogrodzie brakuję kolorów. Są niby różaneczniki, tawuły, ketmia, magnolie ale kwitną dość krótko, myślę o dosadzeniu róż, hortensji, floksów, ubiorka na rabaty itp. A co do piaskowca to mamy go z kamieniołomu Kombornia.
____________________
monteverde 22:22, 04 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
róże bardzo dobry pomysł, oczywiście pachnące
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies