Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród to moje szczęście.

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród to moje szczęście.

ElAri 09:26, 28 sty 2012


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 142
Witam!

Sebek rośliny rozmnażąm razem z mamą ja jej najczęściej dostarczam półprodukt
W tym roku planujemy posadzić kilka tysiecy iglaków! jest wolna ziemia na polu TRZEBA KORZYSTAĆ!
Właśnie sobie przypomniałem o nasionach berberysu i irgi ;] muszę je wyłuskać!

ell zajrzę jeśli tylko znajdę czas doba w moim przypadku powinna trwac 48h 8 godzin na sen 40 na przyjemności
____________________
Mój ogród to moje szczęście. Ogród potrzebuje czasu, miłości, uwagi, energii i troski, by rozkwitać.
Agacia 11:52, 04 lut 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Kurcze, fajnie tu Będę zaglądała
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Lena 11:57, 04 lut 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Witaj
Zauroczyły mnie Twoje zdjęcia liliowców - mają w sobie jakąś magię
Takich zakupów internetowych chyba jeszcze nikt nie poczynił
Zatem czekamy do wiosny
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
ElAri 12:26, 04 lut 2012


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 142
Zapraszam zawsze coś się znajdzie miłego dla oka i przyjemnego dla duszy

Co do zakupów to obawiam się, że to jest 1/4 tego co będzie jeszcze kupione!
Zakupy robię bezpośrednio w sklepie internetowym PNOS. Dobre ceny i dostępne wszystkie rośliny jakie były mi potrzebne! Nie mogę się doczekać siewu!
____________________
Mój ogród to moje szczęście. Ogród potrzebuje czasu, miłości, uwagi, energii i troski, by rozkwitać.
an_tre 16:02, 05 lut 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
ElAri napisał(a)
Zapraszam zawsze coś się znajdzie miłego dla oka i przyjemnego dla duszy

Zafascynowała mnie twoje zamiłowanie do pracy w ogrodzie , ogromne wrażenie robi szkółka w donicach Miłe dla oka śliczne pierwiosnki pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
ElAri 12:57, 02 mar 2012


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 142
Witam!

Potrzebuje pomocy rady a najlepiej gotowego pomysłu!
Chce zrobić "żywopłot" z krzewów ok 20m długości, szerokość hmmm rożna do 5 metrów może nawet chciałbym pójść w fale i chciałbym by nasadzenia roślin stworzyły "coś" na zasadzie przechodzenia z delikatnych fal w drugą falę z innego gatunku roślin.... nie wiem czy ktoś wie o co mi chodzi
Zastanawiam się nad krzewuszką, dereniem, berberysem, różą pomarszczoną, tawułkami, pęcherznicami, pięciornkiami, do tego mogą być iglaki np. kosodrzewiny, jakieś większe byliny i trawy może.... Macie jakieś ciekawe pomysły, koncepcje? Wszystko mile widziane, linki, zdjęcia itp....

Pozdrawiam i życze słonecznego weekendu!
____________________
Mój ogród to moje szczęście. Ogród potrzebuje czasu, miłości, uwagi, energii i troski, by rozkwitać.
Gardenarium 13:29, 02 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wiem chyba o co Ci chodzi, ale najpierw napiszę, że aż bałam się czytać tę listę zakupów. O matko i córko, ale dużo.

Fajnie, bardzo lubię facetów którzy kochają kwiaty, to świadzy o ich dużej wrażliwości. No i jesteś pracowity, nbo bo komu się chciało tyle wysiewać. Pięknie.

Może inspiracją będzie dla Ciebie to zdjęcie, co prawda nie wielogatunkowy a cisowy zywopłot w pofalowanych ekranach

Można takie coś zrobić z różnych gatunków, ale ciętych





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ElAri 15:53, 02 mar 2012


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 142
Jak najbardziej mi się ta koncepcja podoba!
Jednak wolałbym by większą część zajmowały krzewy z racji czasu jaki trzeba poswiecic na ich pielęgnacje.

Co do zakupów to to dopiero początek.....
____________________
Mój ogród to moje szczęście. Ogród potrzebuje czasu, miłości, uwagi, energii i troski, by rozkwitać.
bogumila 16:50, 02 mar 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Pięknie...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
justi 17:18, 02 mar 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Śliczna ta wstęga z pierwiosnków, a ja takie wywalałam kiedyś.
Ari nie wiem dokładnie co masz na myśli, ale może moje bazgroły coś pomogą. A może sam coś narysuj żebyśmy mniej więcej wiedzieli o co Ci chodzi.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies