Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja Oaza spokoju

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja Oaza spokoju

Tinka 13:21, 12 lut 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Sebek napisał(a)



Zaraz postaram sie wstawić zdjęcia, na którym widoczne są efekty mojej pracy. Czasu miałam niewiele i robiłam wszystko sama, także nie spodziewajcie się wielkich cudów.

Cuda - nie cuda - uwierz, że większość z nas przyszła tutaj z pustką - ale ogrodowisko daje takiego powera, że prawie cały ogród założyłem w tym roku

Zobacz tutaj - przemiany u mnie są na stornie 3
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1251-metamorfozy-ogrodowe


Myślę, że i ja takiego powera juz dostałam. Chętnie obejrzę wszystkie ogrody po kolei. Twój już widziałam,ale tak pobieżnie. Zaraz zawitam do Ciebie w gości. Pozdrawiam-Ania
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 13:25, 12 lut 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
AgnieszkaBK napisał(a)
Witaj Tinko, czekamy na relację z Twojego ogrodu


Witaj Agnieszko!
Postaram się w miarę przejrzyście opisać moje perypetie z ogrodem, dołączając oczywiście zdjęcia. Pozdrawiam.
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 13:32, 12 lut 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Gardenarium napisał(a)
Możesz edytować post klikając Edytuj i zmienić jego treść


Właśnie na to wpadłam, ale dziekuje Tobie Danusiu za wsparcie. Już Was lubię!!!!!!!
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 13:39, 12 lut 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
monteverde napisał(a)
znakami się nie przejmuj co za drzewo zostawiłaś na środku rabatki, bo tylko pień widać


Witaj!
To drzewo to śliwa (ponoć królowa śliw). Jest bardzo przechylona i nie wiem,co znią zrobić. Ścinać szkoda,a poza tym jest bardzo wysoka, także to nie takie łatwe.
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
an_tre 13:43, 12 lut 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Witaj Tinko w świecie ogrodowo zakręconych i czerp całymi garściami z doświadczeń innych, spotkasz tu wiele przyjaznych osób i tak jak ty szukających porad i inspiracji do swoich ogrodów, a także zapewnienia, że jest dobrze pozdrawiam Ania
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Tinka 13:46, 12 lut 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Gardenarium napisał(a)
Dla nas każdy nawet mały sukces ma znaczenie, każdemu coś się nie udało i tego nie ma się co wstydzić, a przeciwnie - pokazywać - wtedy inni skorzystają z tych doświadczeń i świat będzie szybciej ukwiecony i ładniejszy.

Poruszać się nauczysz - to proste.

Na stronie głównej są artykuły i jest wyszukiwarka tematów, wpisujesz nazwę i "szukaj" i ukażą się artukuły.
http://www.ogrodowisko.pl/


Na forum są działy, też jest wyszukiwarka.
Jak chcesz obejrzeć najładniejsze ogrody w pigułce to są wizytówki ogrodów.
http://www.ogrodowisko.pl/forum/48-wizytowki-ogrodow

Jak chcesz poczytać o ogrodach kogoś kto wpisał u Ciebie komentarz, to ta osoba ma w podpisie link prowadzący do jej ogrodu i wtedy od razu możesz przenieść się do niej. To łatwe, a wszystko poznasz po jakimś czasie.

Jeśli czegoś szukasz pytaj na PW, a ja podeślę Ci link. PW to prywatna wiadomość. Każda osoba ma taki napis pod swoim zdjęciem po lewej stronie. Plusik u góry przy wiadomościach oznacza, że jest do Ciebie wiadomość.

No i oczywiście zapraszamy nowe koleżanki - ogrodniczki - niech pokażą swoje ogrody.



To miłe Danusiu,co piszesz-Bardzo dziękuje.Pomału wdrażam się,w te wszystkie regulaminy i wskazówki,a w razie jakichkolwiek niejasności,będę pytać...Pozdrawiam
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 13:57, 12 lut 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
an_tre napisał(a)
Witaj Tinko w świecie ogrodowo zakręconych i czerp całymi garściami z doświadczeń innych, spotkasz tu wiele przyjaznych osób i tak jak ty szukających porad i inspiracji do swoich ogrodów, a także zapewnienia, że jest dobrze pozdrawiam Ania



Witaj Aniu!
Już na wstępie zorientowałam się,że jestem,w rodzinie(tak czuję).
Wiem już na pewno,że mogę na Was liczyć,w każdej sprawie. Wy również możecie liczyć na moją pomoc,w miarę moich mozliwości.Posiadam sporą wiedzę na temat roślin i ich uprawy,także pytajcie.Pozdrawiam
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 14:09, 12 lut 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Krys napisał(a)
Witaj Tinka




Witaj Krystyno!
Bardzo dziękuje za odwiedziny i pozdrowienia.Ja tez Ciebie bardzo miło pozdrawiam
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Madzenka 14:09, 12 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Tinka, z przyjemnością będziemy obserwować wydziernie chwastom każdego rąbka ogrodu. Sama to przerabiałam w uiegłym roku. Nic nie sprawia większej frajdy niż oglądanie zdjęć przed i po. Chwal się każdym sukcesem a rodzina ogrdowiska będzie zawsze przy tobie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Tinka 14:13, 12 lut 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Neska napisał(a)
Hej Tinka. Nie wszyscy mają super ogrody. Naszą działkę kupiliśmy strasznie zapuszczoną i do tej pory daleko jej do doskonałości, ale cieszę się każdym kolejnym ujarzmionym kawałeczkiem.



Witaj!
Chętnie zapuszczę korzenie,w Twoim ogrodzie,i zobaczę jak sobie radziłaś.To znakomita lekcja dla mnie,a nauki nigdy dość!
Pozdrawiam cieplutko-Anna
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies