Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja Oaza spokoju

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja Oaza spokoju

Tinka 14:18, 12 lut 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
hanka_andrus napisał(a)
Witaj! I Pokazuj, czego już dokonałaś! Powodzenia w wiosennych nasadzeniach! Bo, że takie będą, nie wątpię!



Dzień dobry Haniu!
Pokaże,z pewnościa pokaże przemianę krok,po kroku.Roślin i nasion,to juz tyle zamówiłam,że obawiam się braku miejsca...Pozdrawiam i liczę na sprawdzone rady


____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 14:23, 12 lut 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Marzena2007 napisał(a)
Tinka, z przyjemnością będziemy obserwować wydziernie chwastom każdego rąbka ogrodu. Sama to przerabiałam w uiegłym roku. Nic nie sprawia większej frajdy niż oglądanie zdjęć przed i po. Chwal się każdym sukcesem a rodzina ogrdowiska będzie zawsze przy tobie



Witam Cię Marzeno!
Będę się chwalić,bo my miłośnicy ogrodów wiemy jaka to radość,gdy się patrzy na roślinki własnoręcznie wyhodowane.Pozdrawiam i życzę sukcesów



____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 14:33, 12 lut 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Gardenarium napisał(a)
Witaj Tinko, Twoja działeczka jest chyba niewielka, pokazuj dalej a jeśli masz jakiś problem z zagospodarowaniem to pytaj. Będziemy podpowiadać i radzić jak tylko najlepiej umiemy.



Witaj Danusiu!
Działka ma standardową wielkość-460m.Jak na moje możliwości,to trochę za mała,ale i tak sie cieszę z tego co mam.Nigdy się nie spodziewałam,że możesz być taka życzliwa ludziom i to bezinteresownie.Mało jet takich osób.Tymbardziej będzie mi miło skorzystać,z Twoich,jakże cennych rad.Pozdrawiam


____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 14:39, 12 lut 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Mam nadzieję,że podziękowałam wszystkim,którzy odwiedzili mój profil.Jeśli nie,to wybaczcie moje przeoczenie.Wynagrodzę to,w swoim czasie.Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.Teraz już niestety muszę Was pożegnać,bo przesiedziałam przed kompem pół dnia.Najważniejsze,że nie był to czas stracony
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Martek 15:19, 12 lut 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Powodzenia w dalszym upiekszaniu tego zapomnianego miejsca .Widzę,że z zapałem i ciepłym efektem poradziłaś sobie do tej pory z tym przylądkiem nadzieji
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
bogumila 15:28, 12 lut 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Zaczynać nasadzenia od początku ...niezłe wyzwanie, ale jaka przyjemność.Pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
evastyl 18:47, 13 lut 2012

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 18
Witaj Tinko .Miło spotkać krajankę . W jakim rejonie Szczecina masz działeczkę ?
____________________
Pozdrawiam Cieplutko Ewa
jotka 19:30, 13 lut 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Witaj Aniu krajanko
Miałaś trochę prac porzadkowych po poprzednich właścicielach, ale na wiosnę pewnie będziesz realizowała własna koncepcje działeczki. Plany już są?
Będę do Ciebie zagladać, bo to tak jakby przez płot
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Tinka 23:17, 13 lut 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Witajcie drogie Szczecinianki,a juz myslałam,że jedna reprezentuje to piękne miasto.
Tak sie ciesze,że jest Nas więcej.Działeczka moja jest na ul.Hożej,a Wasze? Pozdrawiam
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
hanka_andrus 23:46, 13 lut 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witajcie sąsiadki zza płota!Miło,że Jola ma już blisko siebie kilka ogrodniczek z forum!Pozdrawiam wszystkie trzy!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies