Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja Oaza spokoju

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja Oaza spokoju

Tinka 11:18, 12 lut 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Tak się cieszę, że tylu tu miłych i skłonnych do pomocy ludzi. To dodaje sił i wiary, że wszystko się uda.
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
AgnieszkaBK 11:27, 12 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Witaj Tinko, czekamy na relację z Twojego ogrodu
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Gardenarium 12:06, 12 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dla nas każdy nawet mały sukces ma znaczenie, każdemu coś się nie udało i tego nie ma się co wstydzić, a przeciwnie - pokazywać - wtedy inni skorzystają z tych doświadczeń i świat będzie szybciej ukwiecony i ładniejszy.

Poruszać się nauczysz - to proste.

Na stronie głównej są artykuły i jest wyszukiwarka tematów, wpisujesz nazwę i "szukaj" i ukażą się artukuły.
http://www.ogrodowisko.pl/


Na forum są działy, też jest wyszukiwarka.
Jak chcesz obejrzeć najładniejsze ogrody w pigułce to są wizytówki ogrodów.
http://www.ogrodowisko.pl/forum/48-wizytowki-ogrodow

Jak chcesz poczytać o ogrodach kogoś kto wpisał u Ciebie komentarz, to ta osoba ma w podpisie link prowadzący do jej ogrodu i wtedy od razu możesz przenieść się do niej. To łatwe, a wszystko poznasz po jakimś czasie.

Jeśli czegoś szukasz pytaj na PW, a ja podeślę Ci link. PW to prywatna wiadomość. Każda osoba ma taki napis pod swoim zdjęciem po lewej stronie. Plusik u góry przy wiadomościach oznacza, że jest do Ciebie wiadomość.

No i oczywiście zapraszamy nowe koleżanki - ogrodniczki - niech pokażą swoje ogrody.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 12:22, 12 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Tinka napisał(a)


Zaraz postaram sie wstawić zdjęcia, na którym widoczne są efekty mojej pracy. Czasu miałam niewiele i robiłam wszystko sama, także nie spodziewajcie się wielkich cudów.

Cuda - nie cuda - uwierz, że większość z nas przyszła tutaj z pustką - ale ogrodowisko daje takiego powera, że prawie cały ogród założyłem w tym roku

Zobacz tutaj - przemiany u mnie są na stornie 3
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1251-metamorfozy-ogrodowe
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Tinka 12:52, 12 lut 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Witam bardzo serdecznie, w niedzielne popołudnie!
Kochani, bardzo dziękuję za miłe przyjęcie i okazanie zrozumienia.
Stwarzacie tu niepowtarzalny klimat, aż chce sie tu być....
Ja trochę się denerwowałam, że nie potrafię się tu jeszcze swobodnie poruszać, ale widzę,że nikt tu nie robi z tego wielkiego ,,halo'

Koniecznie muszę powiadomić moje koleżanki ,,ogrodniczki'' i zachęcić do zarejestrowania
na tym portalu. Oczywiście dołączam zdjęcia moich efektów pracy. Niestety czasu miałam
bardzo mało,a poza tym wszystko robiłam sama,także nie spodziewajcie się zbyt drastycznych zmian.
Myślę,że już wiosną będę miała szersze horyzonty.Pozdrawiam bardzo cieplutko
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
EwaG 13:01, 12 lut 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Witam kolejną działkowiczkę. Nas tu więcej. Chatka Puchatka super pasuje do tradycji działkowej.
Pozdrawiam.
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Tinka 13:08, 12 lut 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Bardzo przepraszam za brak znakow diakrytycznych,wina klawiatury...
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Gardenarium 13:12, 12 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Możesz edytować post klikając Edytuj i zmienić jego treść
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Tinka 13:13, 12 lut 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
EwaG napisał(a)
Witam kolejną działkowiczkę. Nas tu więcej. Chatka Puchatka super pasuje do tradycji działkowej.
Pozdrawiam.




Witaj Ewo
Fajnie nazwałaś moją altankę...Dziękuje za pozdrowienia,również pozdrawiam-Ania
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
monteverde 13:15, 12 lut 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
znakami się nie przejmuj co za drzewo zostawiłaś na środku rabatki, bo tylko pień widać
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies