Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogrodek wzywa pomocy!!!!!!

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogrodek wzywa pomocy!!!!!!

wendy 08:16, 21 mar 2012


Dołączył: 16 mar 2012
Posty: 79
Juzia.......no Ty to mega babka jestesD...

Szopa-ta glowna,.ona jest smieszna-bo i murowano-drewniana....Kiedys tam chyba byl obornik...Dzis skladujemy tam drzewo ,a w drugiej czesci maz ma warsztacik....,pily,siekiery,...belki.itd

Myslalam,by to obic deskami?????
-tak,tak Juzia,wczesniej myslalam tujami okryc,..ale tak mysle,czy nie byloby tych tuj za wiele..

Obecnie ciagne je po prawej i po lewej stronie-pod plotami...by sie odgrodzic od sasiadow..

Z tylu ogrodu-widac jest las!!!

Tuje sadze naprzemian...-od momentu kiedy szopa sie konczy-raz zlote ,raz zielen....Wczoraj kupilam ich 50 ..i sama kopie,ryje...tylko ciezko ,bo corcia placze i placze (10 miesiecy)

Jesli chodzi o ta altane....tam wczesniej byla tez szopa, Rozwalilam jej dechy wkolo i teraz tak wyglada jak widac...!!!.. i zostalo to co jest ....czyli murek do 10 cm...i reszta -kolki drewniane WBITE W BETON...

Wiem,wiem..to wszystko jest do zrobienia..Tylko..kochani..mi brakuje czasu..i pieniedzy...
Wczesniej to wygladalo obrzydliwie!!!!..Same drzewa,drzewa,...cos dziekiego i trawa do pasa!!!!!!!!brrrr

Taras mamy ogormny....i trzeba tez go zrobic....To juz tez inny temat!!..zdjecia potem wstawie....

aaaaaaaaa,wazne rzecz,..wchodzac do tego ogordu-po schodkach...,jest kawalek ziemi na ktorej cos
mozna fajnie posadzic...o.


____________________
Wendy - Przedogródek woła pomocy
wendy 08:23, 21 mar 2012


Dołączył: 16 mar 2012
Posty: 79
Sprawa trawy w tym ogordzie:

Niesety nie mozna zadna maszyna wjechac tam!!!Za wasko!!!..od tylu i od przodu..Jedynie waska i mala!
Trzeba cala ziemie wyrownac,zasiac....tylko...maszyna niewielka nam potrzebna...!!!-inaczej nic nie wejdzie!!
Ech mowie Wam.....rozpacz! po kolana!!!
____________________
Wendy - Przedogródek woła pomocy
Juzia 08:29, 21 mar 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38877
Pomału zrobisz.
Murowaną szopkę pomaluj a drewnianą możesz od tyłu obsadzić jakimiś iglakami... cuprysiki lub jałowce jak masz dosyć tujek

I będzie w miarę tanio i ładnie.

Planik naszkicuj jak córcia będzie spała

I zdjęć więcej pstrykaj, bo ja ciekawska jestem..hehehe
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 08:42, 21 mar 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38877
Aaaa i jeszcze patrząc na te zdjęcia tak mi się nasunęło... możesz trampolinę i huśtawki przenieść w tę drugą część, za szopkę, a tu z przodu zrobić ogród taki reprezentacyjny Coby ładnie z tarasu wyglądał


Obok ławeczki donice. A na trawniku to już zależy jaki styl byś chciała. Fontanna na środku i inne bajery

A za szopkami plac zabaw dla dzieci, altana i grill, boisko czy sad i warzywniak. Co Ci tam pasuje
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
wendy 12:08, 21 mar 2012


Dołączył: 16 mar 2012
Posty: 79
juzia ..jasne ze popstrykam i wstawie...
te akcesoria dla dzieci na 100 ida na tyl,..tylko poki nic tutaj az tak waznego nie ma..to bylo po to by dzieciaki byly na oku ...

Zapomnialam dodac,..ze przed ta szopa zasadzilam 3 magnolie-okazy..Potem nazwy wpisze...

zauwaz tez ze zaraz na poczatku-po lewej stronie jest duze drzewo...,ktore tez posadzilam...
Foto wstawie potem..
A te ktore jeszzce z lata znalazalam...Tak na szybko


tutaj pare klonow mam(nie wiem czy dostrzezesz)


od tylu..
____________________
Wendy - Przedogródek woła pomocy
wendy 12:10, 21 mar 2012


Dołączył: 16 mar 2012
Posty: 79
tak juzia..idea jest super i bardzop dobra mysle!!!!!! .

Drzewka owocowe juz sadze i tez chce maly ogordek warzywny...Takze wszystko pasuje..Waze co przed szopka!!!!!!..i wejscie...

Tam na zdjeciu widac deski przy tarasie-to zabezpieczenie przed psem i dziecmi...!!..Nie ladnie,ale..poki co na szybko ...

Potem fotki..ok??..
____________________
Wendy - Przedogródek woła pomocy
Juzia 12:47, 21 mar 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38877
Magnolie można przesadzić, nie ma problemu.
Najpierw trzeba projekt rabat, a póżniej nasadzenia.... Kolejność musi być!


No a co z tym przedogródkiem ????
Rób najpierw przedogródek a w międzyczasie będziemy projektować tyły.

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 12:48, 21 mar 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38877
A dzieci w jakim wieku?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 12:50, 21 mar 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38877
tutaj nie wiem o co chodzi??? za dużo tych płotków i murkó i nie wiem gdzie jest jakieś przejście


Plan rysuj...plan musi być, bez niego nic nie widać
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
wendy 17:05, 21 mar 2012


Dołączył: 16 mar 2012
Posty: 79
juzia....przedogrodek robie...i czekam na cisy,bo jakis brak w sklepach,czy co???
boje sie przez net zamawiac...
ale przedogrodek robie..

tuje musze tez sadzic na tylach bo u nas 18 st..i czas ucieka..juz 25 posadzilam.

potem napisze wiecej

a tutaj sa moje dzieciaki..


i ta najmlodsza...

____________________
Wendy - Przedogródek woła pomocy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies