Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje ukochane miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje ukochane miejsce na ziemi

agata19762 22:31, 11 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Agania napisał(a)
Fajnie Sylwia pokazała twój ogród...zobaczyłam wielkość...kochana masz co robić..ale kochamy te nasze ogrody
Super z Was rodzinka i milusińscy też


Dziękuję Kochana



____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Zana 22:59, 11 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
agata19762 napisał(a)



Aniu mój ogród jest taki sobie
Wygląda na to, że za duży na moje ręce ...
zacznę wykopywać rośliny i sprzedawać bo nie ogarniam sama a problemy zdrowotne mi nie pozwalają na więcej
Zasiejemy trawę i będzie spokój...



Ha, i w związku z tym co i róż kupujesz coś nowego
Żeby podhodować i potem drożej sprzedać?

Kochana, ogarniasz tyle na ile są możliwości, na zdjęciach nieogarnięcia ogrodu nie widać.

A ja też mam takie przemyślenia, że z tym moim ogrodem na odległość to się porwałam jak z motyką na słońce. Ale nie zrezygnuję, kiedyś skończę walkę z piachem i dołami, skupię się na pielęgnacji i przeróbkach.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
agata19762 12:40, 12 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Zana napisał(a)



Ha, i w związku z tym co i róż kupujesz coś nowego
Żeby podhodować i potem drożej sprzedać?

Kochana, ogarniasz tyle na ile są możliwości, na zdjęciach nieogarnięcia ogrodu nie widać.

A ja też mam takie przemyślenia, że z tym moim ogrodem na odległość to się porwałam jak z motyką na słońce. Ale nie zrezygnuję, kiedyś skończę walkę z piachem i dołami, skupię się na pielęgnacji i przeróbkach.


Ania nie jestem materialistką ...
Myślałam o sprzedaży tylko dlatego, źe rośliny się rozrastają, rozsiewają i nie mam serca wyrzucać. Przeważnie wszystko mam kupowane więc włożyłam sporo kasy w rośliny jak większość z nas Dziewczyny stwierdziły, że mam gęsto i powinnam pociągnąć rabaty dalej dookoła ogrodu. Pomysł super ale ja nie mam sił ogarniać tyle rabat.
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Anitka 22:30, 12 cze 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Powtarzam, że świetnie te białe dodatki i elementy architektury pasują do domku i całej reszty. Więc pędzla szybko z rąk nie usuwaj. Maluj i maluj

Fajnie wyjście do ogrodu z pergolą wyszło. I nowe łupy świetne.

Gratuluje nagród. Ciekawa jestem jakie pytanie było w tym konkursie?

Ogród przy takim areale to masz świetnie ogarnięty.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
AgnieszkaW 10:24, 13 cze 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Agatko, relację obejrzałam - pięknie masz, choć pracy dużo (wiem coś o tym). Wiesz, tak sobie myślę z biegiem lat, że nieważne jest dopinanie na 'ostatni guzik' całości, bo i po co. Lepiej bawić się ogrodem, cieszyć każdym kwiatem czy listkiem, każdym nowym zakątkiem czy gadżetem ogrodowym, dostrzegać pozytywy. Dołki ogrodowe? Któż ich nie ma (u mnie np. w ciągu tygodnia poszły 'pod łup' nornika/nornic 3 dorodne sadzonki z pąkami cudownej jeżówki, nic nie pomogło, żadne trutki...). U mnie też ze względów finansowych brak nawadniania, a gleba gliniasta, lecz mamy co mamy. Kochajmy nasze ogrody takimi jakie są. Buziaki
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
MalgosiaW 13:29, 13 cze 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
agata19762 napisał(a)
Ta sama w pełnym rozkwicie.
ma ciekawy kolor, piękne kwiaty...no i jest pnąca.





Przypomina mi Ilse Krohn Superior. Ale za taką cenę, super
Jest cudna.

Wszystkie róże cudowne pokazujesz
sylwia_slomc... 14:03, 13 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Dobrze Anitka napisała jak na taki areał masz ogarnięte rewelacyjnie i jak na jedną parę rąk tym bardziej i jeszcze konewkujesz wszystko, to już nagroda się należy za trud i rośliny wynagradzają bo rosną Ci cudnie

Ale3 wiem i rozumiem bo mam to samo jak sie naoglądam u innych dopicowane , a u mnie....lepiej nie gadać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
agata19762 22:36, 13 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Anitka napisał(a)
Powtarzam, że świetnie te białe dodatki i elementy architektury pasują do domku i całej reszty. Więc pędzla szybko z rąk nie usuwaj. Maluj i maluj

Fajnie wyjście do ogrodu z pergolą wyszło. I nowe łupy świetne.

Gratuluje nagród. Ciekawa jestem jakie pytanie było w tym konkursie?

Ogród przy takim areale to masz świetnie ogarnięty.



Anitko w bieli wszystko mi się podoba bardzo mnie wciagło.
Przez te upały ciężko mi było malować bo farba szybko gęstniała...
ale dałam radę
Dopiełam swego




Przemalowany cały zestaw w altanie, stół dwa fotele i ławka.





____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 22:41, 13 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Anitko w kwestii konkursu...
pytań było kilka związanych z ogrodem.
Np jakie mamy rodzaje włóknin i do czego je stosujemy ?
Jakie mamy ukorzeniacze tzn jakie rodzaje ?
Kiedy nawozimy rośliny i jakie są efekty ?
Z fiskarsa trzeba było wytłumaczyć do czego słuźą różne narzędzia wskazane przez przedstawiciela firmy.

Luzik
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 22:49, 13 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
AgnieszkaW napisał(a)
Agatko, relację obejrzałam - pięknie masz, choć pracy dużo (wiem coś o tym). Wiesz, tak sobie myślę z biegiem lat, że nieważne jest dopinanie na 'ostatni guzik' całości, bo i po co. Lepiej bawić się ogrodem, cieszyć każdym kwiatem czy listkiem, każdym nowym zakątkiem czy gadżetem ogrodowym, dostrzegać pozytywy. Dołki ogrodowe? Któż ich nie ma (u mnie np. w ciągu tygodnia poszły 'pod łup' nornika/nornic 3 dorodne sadzonki z pąkami cudownej jeżówki, nic nie pomogło, żadne trutki...). U mnie też ze względów finansowych brak nawadniania, a gleba gliniasta, lecz mamy co mamy. Kochajmy nasze ogrody takimi jakie są. Buziaki



Dziękuję Kochana za dobre słowo

Wszystko jest fajnie do czasu aż człowiek odpali forum i naogląda się ogrodów zrobionych na tip top


Nie miałam wcześniej spiny...cieszy mnie każdy badylek serio !!!
W życiu nie jest lekko ...trzeba cieszyć się z małych rzeczy i umiem to robić.
Życie mnie nie rozpieszcza. Dlatego znalazłam ukojenie w ogrodzie. To tu czerpię siły duchowe a tracę fizyczne
Kocham to moje miejsce na ziemi !!!


Czasem przychodzą trudne chwile i ciężkie myśli bo tygodniami pada albo żar leje się z nieba i w oczach rośliny mdleją a siły i zdrowie nie pozwalają na wiele rzeczy...


Pozdrawiam Cię gorąco ☺
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies