Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Pokoiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Pokoiki

Matka 23:06, 12 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
super!Sylwia, naprawdę piknie!
____________________
U Matki
Syla 19:20, 13 sty 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Jest mi miło Bogusiu , że podobają Ci się te malowidła. A oto next one end finish ))



Obiecany papug i biedronek ))




Na koniec jeszcze jedno ujęcie





Chciałam powiedzieć a za razem pokazać , że przy odrobinie wysiłku mały pokoiczek dla dzieciątka może być również przytulny.




____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
goniak 19:30, 13 sty 2011


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Milusi ten pokoik, taki barwny i wesoły z tymi malowankami)
____________________
Małgosia mój zielony świat
Syla 19:40, 13 sty 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Dzieciaki uwielbiają bazgrołki na ścianach w wieeeelkich ilościach.
Pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Niage 20:05, 13 sty 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Ale przytulne i piękne ściany z tymi zwierzaczkami Sylwio gratuluję tego dzieła. Szkoda, że moje dzieciaki już dorosłe, zaraz bym się wzięła za malowanie pokoju. Ale pokażę im, może coś takiego pomalują swoim dzieciaszkom Narysowałaś sama te zwierzaki, czy używałaś szablonów?
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Syla 20:49, 13 sty 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
To miłe, dzięki Sama narysowałam te zwierzaki wzorując się na bajkach mojego dzieciaczka Akurat siostra szykowała pokój dla swojego malucha to się przydały . Swojemu maluchowi przerysowałam na ścianę aplikację z kołderki . Tyle ,że na ścianie pojawił się ogromny rysunek, pokażę jak zrobię zdjątko.

Wy posiadacie piękne ogrody i dzielicie się fotografiami i doświadczeniem, ja jeszcze muszę poczekać na realizację swojego ogrodu w całości. W zamian pokazuję coś co może nie jednej osobie pomóc zaaranżować pokoik dziecięcy. Choć tyle....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Matka 21:32, 13 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Super robota!well done!
dzieciaczek będzie sobie zerkał na obrazki, duże i stonowane kolory to dobre dla małych i większych oczek!bardzo fajnie, że nie tak naćpane!świetnie naprawdę jestem pełna podziwu-juz wiem, że masz talent nie tylko do ogrodu-bo ten co masz bardzo mi sie podoba, ale jeszcze do zajęć artystycznych!fajowo!jestem pod wielkim wrażeniem!

teraz nie mogę się doczekać reaizacji Twojego Nowego Pięknego, już wiem, ogrodu
____________________
U Matki
Matka 21:41, 13 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
tak to wygląda u mnie, tzn. u moich dzieciaczków.
Boziu, jaki mały jeszcze brzuszek miałam



Uploaded with ImageShack.us
____________________
U Matki
Niage 22:27, 13 sty 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Kurka wodna, ale cudnie ) Jestem pod wrażeniem. Zdolne jesteście dziewczyny Baaaaaaaardzo mi się to podoba
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Syla 07:35, 14 sty 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Super Bogda ))) Pokój jest duży i rysunki fajnie skomponowane na ścianie . Nie ma natłoku . Czy jest jakaś instrukcja co do naklejania poszczególnych zwierzaczków czy to Twoja inspiracja? Tak z ciekawości to możesz powiedzieć jaka jest cena takiego kompletu ?
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies