Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Pokoiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Pokoiki

Syla 22:04, 22 sty 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Bo wklejam wg nowych możliwości tego forum
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Agnieszka 22:05, 22 sty 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
SylwiaStanaszek napisał(a)
Bo wklejam wg nowych możliwości tego forum


No to ja jeszcze nie jestem wtajemniczona
Pewnie za "świeża" jestem
____________________
Agnieszkowy ogródek
Syla 22:05, 22 sty 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Po prawej stronie "napisz odpowiedź" masz przeglądarkę i tam wyszukujesz zdjątka, które chcesz wkleić.
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Agnieszka 22:08, 22 sty 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Dzięki. Poeksperymentuję
____________________
Agnieszkowy ogródek
Syla 22:08, 22 sty 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Może jeszcze tego nie masz ...... ja to na razie testuję
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:14, 22 sty 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
i jeszcze taki rysuneczek




skończę już na tym choć mam ich sporo jeszcze.
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:16, 22 sty 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Agnieszka napisał(a)
Pożyjemy, zobaczymy

Malowanie już w lutym, więc w razie czego wkleję efekt końcowy. Mam nadzieję, że udany....


Dlaczego miałby się nie udać. Będzie super i z takim nastawieniem należy działać.

A może do tego koloru lawendowego można jedną ściankę dać w pomarańczy lub zieleni. W odpowiedniej tonacji koloru oczywiście . Myślę , że by się nie pogryzły.

W pokoju u syna mam trzy kolory , pomarańcz, niebieski i beżowy bo na nim jest wielki rysunek.

Zostawiłabym nawet tak jak jest na fotografii , ewentualnie jakieś dodatki w innym kolorze.
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Agnieszka 22:19, 22 sty 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
SylwiaStanaszek napisał(a)
Dlaczego miałby się nie udać. Będzie super i z takim nastawieniem należy działać.

A może do tego koloru lawendowego można jedną ściankę dać w pomarańczy lub zieleni. W odpowiedniej tonacji koloru oczywiście . Myślę , że by się nie pogryzły.

W pokoju u syna mam trzy kolory , pomarańcz, niebieski i beżowy bo na nim jest wielki rysunek.

Zostawiłabym nawet tak jak jest na fotografii , ewentualnie jakieś dodatki w innym kolorze.


Wiesz, myślę intensywnie nad tym łączeniem lawendy na ścianie z innymi kolorami. Myślę o takim mocno utartym koglu-moglu, ewentualnie o jasnym zielonym. Ale jeśli już, to lawendowa ściana łączyłaby się po obu stronach z tym koglem-moglem, a na przeciwko ta wesoła zieleń. Taka koncepcja jest możliwa. Pokój jest duży, więc kolory nie będą tak sobie przeszkadzać. Zobaczę jak pomaluję tę ścianę na lawendowy. Od tego chcę zacząć, a potem zdecyduję o reszcie.
Mebelki są w kolorze jaśniutkiego klonu, więc będą wyglądały lekko.
____________________
Agnieszkowy ogródek
Syla 22:24, 22 sty 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Założenia są dobre a o efekcie końcowym już nie wspomnę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Agnieszka 22:26, 22 sty 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Założenia mają to do siebie, że czasem lubią się zmieniać Dlatego napisałam, że wszystko się okaże jak pomaluję na lawendowo jedną całą ścianę. Z malowaniem muszę się streścić, bo od marca czeka mnie przeróbka ogrodu... Ale będzie jazda Oby tylko sił i zapału wystarczyło!
____________________
Agnieszkowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies