Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Pokoiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Pokoiki

Matka 21:26, 22 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
pomalujcie w kwiaty- w końcu jesteście Matki-Ogrodniczki
____________________
U Matki
Agnieszka 21:30, 22 sty 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Bogda napisał(a)
pomalujcie w kwiaty- w końcu jesteście Matki-Ogrodniczki


Bogna, kwiaty właśnie są, więc trzeba coś zmienić. A poza tym: chłopakom w kwiaty? Uśmialiby się do łez..... ze mnie....
____________________
Agnieszkowy ogródek
Syla 21:32, 22 sty 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
A teraz coś z dżunglii







Również je można odrobinę przerobić na "poważniejszy"
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:39, 22 sty 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Agnieszka napisał(a)
No dziękuję, już mi milej, że nie tylko ja doświadczam tych uroków U mnie pięciolatki w wersji zdublowanej: napędzają się nawzajem ))
Ale masz więcej dzieci, z tego co zdążyłam się zorientować?
My mamy jeszcze 8-letnią córkę (właściwie to w sierpniu skończy 9).



Mój już prawie sześciolatek (bo w sierpniu kończy 6 lat) robi za czworo. Nie sposób go spuścić z oka. Pomysłów co nie miara a i sposobność ich wykonania również. Np. ja sadzę roślinę a on z drugiej strony wykopuje hmmm dlatego zastanawiam się jak Bogusia poradzi sobie z 3-ką
A mój starszy to już "dorosły" wszak człowiek. 18-tka stuknęła w zeszłym roku i ma już pomysły na życie . Także u mnie panuje urozmaicenie dużych i tych małych problemów
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Agnieszka 21:44, 22 sty 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Piękne i bajecznie kolorowe!!! Bardzo mi się podobają. Niestety za sprawą kolegów w przedszkolu moi chłopcy zdecydowanie wolą hot wheelsy (ale w tej podstawowej wersji samochodzików). Bakuganów nie trawię, nie kupuję, Ben 10 z potworami też odpada (nawet nie wiem co to za bajka, ale potwory paskudne). Nie lubię zaśmiecania psychiki dziecka już na starcie takim badziewiem. Nie ma takiej potrzeby. Staram się, aby moje dzieci były po prostu dziećmi, ale w takiej czystej, nie zepsutej formie. Może to trochę konserwatywne, trudno.

Twoje propozycje naprawdę są piękne. Chociaż u nas pewnie stanie na samochodach.

____________________
Agnieszkowy ogródek
Agnieszka 21:57, 22 sty 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
O, poczekaj, pokażę Ci na jakim pokoju się wzorujemy dla mojej córki:



Jedna ściana też będzie taka lawendowa. Boję się pomalować tak cały pokój. Jakoś mi to nie leży. Na ścianach będą też takie naklejki z kotkami i psami (już mamy!) a dodatki będą w kolorystyce takiej, jak obecnie (czyli pomarańczowy i jasny zielony). Ożywią trochę tę lawendę, a poza tym mebli z elementami pomarańczu czy też dywanu nie chcę zmieniać. Bez przesady w końcu....

____________________
Agnieszkowy ogródek
Syla 22:00, 22 sty 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
A może samolocik ?





____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Agnieszka 22:01, 22 sty 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Sylwia, jak wklejasz te zdjęcia z "ogrodowiskiem"? Moje tak nie wyszło....
____________________
Agnieszkowy ogródek
Syla 22:02, 22 sty 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Agnieszka napisał(a)
O, poczekaj, pokażę Ci na jakim pokoju się wzorujemy dla mojej córki:



Jedna ściana też będzie taka lawendowa. Boję się pomalować tak cały pokój. Jakoś mi to nie leży. Na ścianach będą też takie naklejki z kotkami i psami (już mamy!) a dodatki będą w kolorystyce takiej, jak obecnie (czyli pomarańczowy i jasny zielony). Ożywią trochę tę lawendę, a poza tym mebli z elementami pomarańczu czy też dywanu nie chcę zmieniać. Bez przesady w końcu....



Muszę przyznać , że będzie super .
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Agnieszka 22:04, 22 sty 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Pożyjemy, zobaczymy

Malowanie już w lutym, więc w razie czego wkleję efekt końcowy. Mam nadzieję, że udany....
____________________
Agnieszkowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies