Gdzie jesteś » Forum » Ogród » Ogród z nasion, wysiew, siew nasion

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z nasion, wysiew, siew nasion

monteverde 22:22, 29 sty 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ty masz Bogna zdrowie bawić się z nasionkami,podziwiam,ja też kiedyś się w to bawiłam,ale już teraz kupuję sadzonki,jadę do centrum ogrodniczego i kupuję),pomidory będę tylko wysiewała i paprykę.hehe
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Matka 22:41, 31 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Ja to lubię, dzisiaj przyszła nowa dostawkajutro sieję, ale pokażę dopiero jak coś sie wyklujedzisiaj wsadzałam do doniczek jaśminowce i tawułki i pięciorniki bo pokazały sie zielone listki i korzonki były-może za wcześnie, ale trudno.Tak sie tym zajęłam, że zlew w kuchni mi sie zapchał(a to jedyne miejsce gdzie jest dużo miejsca)M się teraz wkurza i przepycha, juz od 3 godzini mruczy pod nosem"bo najważniejsze są sadzonki"
____________________
U Matki
Gardenarium 17:32, 01 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kładź pieluchę, woda ścieknie, a farfocle zgarniesz do kupy i do śmieci.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 19:06, 01 lut 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
ufff...przepchał!5 kretow poszło bo się tak zaklinowały śmieci, że odkręcanie nie pomogło!od rana babraam się ze sprzataniem. M sobie paluchy poparzył-oj cyrk z tymi sadzonkami!!!ale M zagryzł zęby i robił-bo jak tu na Żonkę krzyczeć-jeszcze wcześniej urodzi
____________________
U Matki
Matka 19:06, 01 lut 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Ale dzisiaj i tak siałam dalej
____________________
U Matki
Gardenarium 20:33, 01 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A kto bedzie podlewał podczas pobytu w szpitalu?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joku 20:46, 01 lut 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
No właśnie?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Matka 22:02, 01 lut 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
No właśnie o to zapytałam dzisiaj moją 4-latkę, Hanię, a ona mi na to "Mama, nie martw się, poradzimy sobie"więc chyba nie zaschną moje sieweczki
____________________
U Matki
Matka 11:07, 02 lut 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Kurcze, poszłabym coś posiać, ale jestem sama z maluchami i wole leżeć co by sie finał juz nie zaczął

parapetów potrzebuję, ma ktoś na zbyciu?
____________________
U Matki
Matka 11:03, 04 lut 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Ale się wsciekłam, tyle napisałam i wcieło, więc pisze znów:

Wszyscy mający ogródki warzywne-POMOCY!!!!

Czy stosujecie płodozmian?jak?

Czy macie jakąś rozpiskę co z czym siać?żeby plony były ho...ho...?

Czym sobie, jeśli wogóle, wydzielacie grządki?-bo takie chciałabym zrobić u siebiełotek, niskie kwiatki na obrzeżach?żeby to ładnie wyglądało(do zdjęć na forum latem)

Czy próbowaliście prowadzić ogórki na tyczkach bambusowych?mam mały warzywniaczek a nie chciałabym żeby ogórasy zajęły mi dużo miejsca.

Dynie, cukinie i patisonki siejecie razem w jednym miejscu?

Pomyślcie, pozdrawiam w zimowe, już prawie, południebrrr....zimo paszoł!
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies