Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenie o...

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenie o...

kasiula79 21:14, 04 kwi 2012


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Gardenarium napisał(a)
Ta druga propozycja jest lepsza bo kul jest więcej. Natomiast wydaje mi się, że te pola z czarnym i żółtym kolorem są za duże. Jak duża jest ta rabata.?

Nie musisz wypełniać całej powierzchni żółtym i czarnym.



Danusiu ta rabata w najdłuższym miejscu ma 3,5 m, a bok przylegający do tarasu 4,2 m.

Jeśli nie wypełniać całej powierzchni tej rabaty, to tylko miejscami, czy może użyć więcej kolorów?
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
kasiula79 21:16, 04 kwi 2012


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Bogumiło bardzo serdecznie Cię witam w moich skromnych progach i oczywiście zapraszam do dalszych odwiedzin.
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
kasiula79 21:18, 04 kwi 2012


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Sebek napisał(a)
Pod tarasem próbuj powtórzyć tą kompozycję - tylko dodaj więcej kulek - może jakieś ciurkadełko










Sebek trafiłeś w 10! Ja właśnie tą rabatą się inspirowałam (ciekawe co powie Danusia na takie "odgapianie")
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
zbigniew_gazda 21:39, 04 kwi 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Cześć Grygielku . Będzie piękny ogród - masz dużo przestrzeni . Nie wstawiłaś się jeszcze na mapę ogrodów i nie wiem w jakich stronach Podkarpacia mieszkasz . Tej zimy przy 30 stopniach mrozu w moim rejonie bardzo dużo bukszpanów wymarzło (pozostały tylko te osłonięte murem lub domem ) . W swoich nasadzeniach też wezmę to pod uwagę. Pozdrawiam i życzę pięknego ogrodu.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
kasiula79 21:59, 04 kwi 2012


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
zbigniew_gazda napisał(a)
Cześć Grygielku . Będzie piękny ogród - masz dużo przestrzeni . Nie wstawiłaś się jeszcze na mapę ogrodów i nie wiem w jakich stronach Podkarpacia mieszkasz . Tej zimy przy 30 stopniach mrozu w moim rejonie bardzo dużo bukszpanów wymarzło (pozostały tylko te osłonięte murem lub domem ) . W swoich nasadzeniach też wezmę to pod uwagę. Pozdrawiam i życzę pięknego ogrodu.



Witaj Zbyszku. U mnie w tym roku również było - 30, ale strasznie się uparłam na te bukszpany i chyba sobie ich nie odpuszczę.
Idę pokombinować z tą mapą.
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Sebek 16:29, 07 kwi 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wszystkiego dobrego,
jajka wielkiego malowanego
zielonej łączki, na której zajączki
jedzą makowce i pasą owce,
szalonego i wyjątkowo mokrego Śmigusa Dyngusa
oraz samych słonecznych, spedzonych w ogrodzie dni




____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kasiula79 20:50, 08 kwi 2012


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Sebek bardzo dziękuję za życzenia.
Dla Ciebie i wszystkich Ogrodowiczan moc najlepszych życzeń - niech te Święta będą dla Was czasem radości, spokoju i miłego wypoczynku w gronie Najbliższych.
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
agata19762 22:45, 09 kwi 2012


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
witam i ja
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Danusza 09:20, 10 kwi 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
Sebek napisał(a)
Pod tarasem próbuj powtórzyć tą kompozycję - tylko dodaj więcej kulek - może jakieś ciurkadełko









jestem zdecydowanie ZA! bedzie pięknie, dzięki za odwiedzinki
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
Basiaw 09:35, 10 kwi 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Witaj Kasiu

Ależ masz potencjał w swoim ogrodzie. Świetny szkielet - ładny dom, garaż, podjazd, ścieżki ze stonowanej kostki, do której wszystko będzie pasować.
W projektowaniu nie pomogę, za wysokie progi, ale z ciekawością będę zaglądać, żeby obserwować, jak się u Ciebie zmienia.
Jedno bym jednak zmieniła - bardziej zazieleniła tę rabatę przy wejściu, wysypaną białym grysem.
Będzie pięknie
____________________
Nasz mały, zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies