Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na Cedrowej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na Cedrowej

Moniika 20:37, 13 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
KasiaWB napisał(a)


ja bym dała rząd żółtej, a na kraju rząd czarnej, a gdyby udało się ......powiększyć rabatę to poniżej czarnej ponowiła rząd żółtej


Czyżby o takie połączenie chodziło ?



To zdjęcie właśnie miałam na myśli tylko, że ja bym skończyła na czarnym konwalniku i potem już kancik i trawnik. p.s. dzisiaj byłam przejazdem w ogrodniczym i kupiłam sobie kilka hakone ) narazie przymierzam )


Dziewczyny a ta żółta to jak sie nazywa? Ona tam jakby na słonecznym stanowisku rośnie??
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
kaisog1 20:54, 13 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Jak chodzi o trawę to zołtą to hakonechola macra Aureola..chociaż na zdjęciu wygląda mi bardziej na All gold
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Moniika 20:57, 13 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Dzieki tak myślałam ze hakonechola ale Danusia pisze ze to trawa do cienia! I tak tez w opisie ma, a na tym zdjęciu to tak wyglada jakby w słońcu rosła więc myślałam ze to coś innego może gdyby to była all gold to podobno lubi słoneczne miejsce
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
kaisog1 20:59, 13 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ja mam ja w pełnym słońcu..... od wschodu do zachodu... i żyje Ale jest wyblakła nieco
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
anieszka 21:33, 13 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Monika352 napisał(a)
Dzieki tak myślałam ze hakonechola ale Danusia pisze ze to trawa do cienia! I tak tez w opisie ma, a na tym zdjęciu to tak wyglada jakby w słońcu rosła więc myślałam ze to coś innego może gdyby to była all gold to podobno lubi słoneczne miejsce


Moim zdaniem Aureola jest o wiele ładniejsza Zwarte kępki i śliczne paseczki Jutro zrobię fotki z bliska dla porównania Ja swoje posadziłam w półcieniu
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
anieszka 21:40, 13 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Monika352 napisał(a)



ja bym dała rząd żółtej, a na kraju rząd czarnej, a gdyby udało się ......powiększyć rabatę to poniżej czarnej ponowiła rząd żółtej


Czyżby o takie połączenie chodziło ?



To zdjęcie właśnie miałam na myśli tylko, że ja bym skończyła na czarnym konwalniku i potem już kancik i trawnik. p.s. dzisiaj byłam przejazdem w ogrodniczym i kupiłam sobie kilka hakone ) narazie przymierzam )


Dziewczyny a ta żółta to jak sie nazywa? Ona tam jakby na słonecznym stanowisku rośnie??


Mnie też się wydaje że ta na zdjęciu to Gold, bo Aureola chyba się tak nie pokłada
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
anieszka 22:07, 13 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Wczoraj poszalałam i znowu zrobiłam zakupy do ogrodu Ale tym razem nie rośliny .... Zgadnijcie co
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Urszula 22:26, 13 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2012
Posty: 88
Ja myślę, że ziemię do hortensji.....
____________________
"Jaka róża taki cierń..."
anieszka 22:45, 13 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Niee To zakup zaplanowany na jutro
Jeszcze raz dziękuję, chociaż ich jeszcze nie widziałam, jo nadal jestem w pracy Ale jutro skoro świt je wsadzam, już nawet wiem gdzie
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Urszula 23:10, 13 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2012
Posty: 88
Agnieszko mam nadzieję, że się nie rozczarujesz. Może mogłam łodygi, liście i kwiaty lepiej zabezpieczyć w transporcie? Przy pakowaniu do samochodu raz, potem drugi... i podróż.... ach!
No napewno w tym roku nie będą ozdobą, ale w następnym.... mają dużo młodziutkich przyrostów od ziemi. Posadzone były w dobrej ziemi- z mojego własnego kompostu. Daj im szansę
Jak przyjechał Twój M i podeszłam do samochodu- wszystkie szyby były zaparowane na biało! ha! Tak oddychały biedne roslinki
____________________
"Jaka róża taki cierń..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies