Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na Cedrowej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na Cedrowej

anieszka 00:36, 11 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Muszę się z tym przespać i pomysleć ale coraz bardziej skłaniam się do przesadzenia Rh
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
anieszka 11:10, 11 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Myślę że jeszcze muszę coś posadzić za horti, bo trochę tam pusto ???
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
KasiaWB 19:34, 11 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
anieszka napisał(a)

ja bym dała rząd żółtej, a na kraju rząd czarnej, a gdyby udało się ......powiększyć rabatę to poniżej czarnej ponowiła rząd żółtej


Czyżby o takie połączenie chodziło ?



To zdjęcie właśnie miałam na myśli tylko, że ja bym skończyła na czarnym konwalniku i potem już kancik i trawnik. p.s. dzisiaj byłam przejazdem w ogrodniczym i kupiłam sobie kilka hakone ) narazie przymierzam )
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
anieszka 23:43, 11 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356


Jak przymierzysz to się w nich zakochasz Szczególnie jak wieje wiatr i kołyszą się na wietrze - efekt niesamowity
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Gardenarium 12:59, 12 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
anieszka napisał(a)
Danusiu - spójrz swoim okiem i powiedz, co jeszcze dodać lub zmienić, myślę o kuli cisowej na pniu a pod nią 2-3 mniejsze ??? W miejscu gdzie teraz stoi donica
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:02, 12 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wg mnie ta trawa jest za wysoka, może wejść na kulę na pniu nawet. Co to za trawa? czy miskant?

A jakby trawa miała zostać to wystarczy posadzić tylko kule na dole. Hortensje będą wielkie, zagają kule na pniu. Może zamiast kuli na pniu posadź śliwę wiśniową Nigra na wysokim pniu, co najmniej 1,5 metra pieniek i korona wyżej.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anieszka 23:10, 12 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Dziękuję za podpowiedz Tak to jest całkiem niezłe rozwiązanie
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
justi 14:34, 13 sie 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Za 2 lata będą super wielkie horti. Ładna rabatka się szykuje, a raczej już jest
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
anieszka 20:32, 13 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Justi też mam taką nadzieję, jeszcze muszę ją wypieścić i będzie super. Ciekawa jestem jak będzie wyglądać zimą, czy nie będzie za smutna . Wczoraj kupiłam fajną czarną szkalą kulę, juto będą przymiarki
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
anieszka 20:34, 13 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Gardenarium napisał(a)
Wg mnie ta trawa jest za wysoka, może wejść na kulę na pniu nawet. Co to za trawa? czy miskant?

A jakby trawa miała zostać to wystarczy posadzić tylko kule na dole. Hortensje będą wielkie, zagają kule na pniu. Może zamiast kuli na pniu posadź śliwę wiśniową Nigra na wysokim pniu, co najmniej 1,5 metra pieniek i korona wyżej.


Ta trawa to ponoć miskant, ale nie dam głowy uciąć W poprzednim domu miałam śliwę wiśniową i ciągle coś ją podjadało ale może spróbuję Może w sobotę coś mi się uda kupić
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies