Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chusteczkowy ogród Beroliny

Pokaż wątki Pokaż posty

Chusteczkowy ogród Beroliny

berolina 06:13, 21 mar 2014

Dołączył: 08 kwi 2012
Posty: 151
gierczusia napisał(a)
Cześć Olu .... Na pierwszej stronie zapytałas czy jest ktoś , kto ma mniejszy ogródeczek niż Ty...nooo ja mam ...

Tak więc możemy się wspierać w czas depresji z tytułu " małości "

Ściskam


Witaj, taa widziałam Twoje mikro i ciesze sie, że możemy się wspierać, bo jak ostatnio oglądnęłam Maję to rzeczywiście w depresje wpadłam....
____________________
Ola, Chusteczkowy ogród Beroliny, Chusteczkowy przedogródek
Gardenarium 23:33, 21 mar 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Chciałam tylko powiedzieć, że czasem ślepe kopiowanie nie w każdym ogrodzie pasuje i czasem trzeba zachować indywidualność i zdrowy rozsądek, To myślę dobra rada.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
berolina 06:47, 22 mar 2014

Dołączył: 08 kwi 2012
Posty: 151
Gardenarium napisał(a)
Chciałam tylko powiedzieć, że czasem ślepe kopiowanie nie w każdym ogrodzie pasuje i czasem trzeba zachować indywidualność i zdrowy rozsądek, To myślę dobra rada.


Witaj Danusiu, kopiuję tylko kulki . Nie ten fomat i nie ta ogrodniczka . A w Twoim ogrodzie są kulki, więc będę mieć tak jak Ty . Może jednak niefortunne porównanie jak spoglądam przez okno.... hihihi. Twój ogród jest poprostu idealny, podoba mi się Twój styl w każdym ogrodzie nie tylko w Bukszpanowym, rośliny jakich używasz. Już się przekonałam, że wiele roślin, które kupiłam zachowuje się dokładnie tak jak piszesz, szybko wyglądają przydko, schną, atakują je szkodniki. Może mój kiedyś choć troszkę zbliży się do ideału, jakiegokolwiek , A poza tym ja jestem kokoszka, więc i tak będzie wielorakość. Wymyśliłam, że podstawową rośliną, która będzie sie powtarzać, będzie bukszpan, pomiędzy to inne rośliny. Może wtedy ten mój chaos ujarzmię . Mam też pomysł na lustro, tylko muszę gdzieś skombinować takie do przymiarki. Największy problem mam z wałem, bo jest w centralnym miejscu, w sumie zacieniony, no i jak go skomponować, by wszystko stanowiło spójną całość, ehhh...
____________________
Ola, Chusteczkowy ogród Beroliny, Chusteczkowy przedogródek
nicol21 07:52, 07 kwi 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
świetnie z tej chusteczki wyczarowłaś przyjemny ogródek. fajna pergola chcecie cienia i lubicie glicynie to ja wlasnie polecam. ma świetne kwiaty a potem daje przyjemny cień. podobają mi się też te kamyki i oddzieleie kostką granitową. Pokaż więcej zdjęć z tego co się teraz w ogródekczku dzieje.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
iwonaz 08:17, 14 kwi 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
njapiękniejszy ogródek 8x8
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
21:11, 21 kwi 2014
Jestem pod wrażeniem Twojego chusteczkowego ogrodu i będę Ci kibicować
gierczusia 13:50, 28 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Olka nam się cuś obija
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
stychaz 16:22, 11 maj 2014


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Heloł
____________________
Justyna - Wersja mini mini
malkul 21:36, 13 lip 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Czekmay na Ciebie i na fotki
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
AnetaScotland 22:42, 05 sie 2014


Dołączył: 31 lip 2014
Posty: 33
Pieknie tu u Ciebie po obejrzeniu zdjec po przemianie do teraz nie moge wyjsc z podziwu. Tak znienawidzona skarpa zmienila sie w naprawde ciekawy punkt ogrodu, wszystko mi sie strasznie podoba.
____________________
Aneta: Maly ogrodek na polnocy Szkocji pomozcie-stworzyc-tu-ogrod
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies