Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Święto Róż w ogrodzie nie tylko bukszpanowym - czerwiec 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Święto Róż w ogrodzie nie tylko bukszpanowym - czerwiec 2012

Kasia_ 09:10, 07 cze 2012


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
Sebek napisał(a)
Na życzenie wklejam zdjęcia z darowania lustrzanych kuli







Kule są śliczne proszę o zdradzenie sekretu gdzie zostały nabyte ? jeśli oczywiście to nie jest tajemnicą ...
____________________
Kaś
Kasia_ 09:26, 07 cze 2012


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
Gardenarium napisał(a)




sama radość


Rewelacja, brawo dla fotografa



Wspaniała fota GRATULUJE !
____________________
Kaś
Kasia_ 09:42, 07 cze 2012


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
Kochani...
wlaśnie udało mi się zajrzeć do Was i obejrzeć sprawozdania z pobytu w Komorowie. Wszytskim serdecznie dziękuję w swoim imieniu i Wiesi za odwiedzenie nas w naszym małym ogródeczku. Mamy to szczęście,że mieszkamy obok Danusi. Albo inaczej to Danusia ma szczęście . W każdym razie jest nam razem tu bardzo dobrze.
Teraz właśnie siedzę i rozmyślam z kubkiem kawy na tarasie i laptopem na stoliku co dziś mogę zrobić w ogrodzie. Tak zupełnie dla przyjemności...
Przedwczoraj wieczorem odwiedziłam Danusie, siedziałyśmy na jej cudownych fotelach przy blasku księżyca słuchałyśmy szumu wody. Zupełnie jakbyśmy były w luksusowym SPA. Rzeczywiście jest to szalenie miłe.

No to reasumując ... święto róży już za nami...zdjęcia wszystkich wspaniałe, mam nadzieje Moi Mili, że wrócicie kiedyś do nas choćby na PIEROGI...
____________________
Kaś
Bea 09:53, 07 cze 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Wrócimy, wrócimy.

Na pierogi i nie tylko bo bardzo miło i serdecznie jest u Was.

Pozdrowienia i uściski dla Ciebie i Wiesi i wszystkich pozostałych.

Jeszcze raz dziękuję.

____________________
Beata W miniformacie
Ewa 10:14, 07 cze 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Kasiu Kochana właśnie opowiadam córci jakie masz cudne dzieci, o pierogach i ogródku .....
No REWELKA ,a ja miałam nadzieję osobiście jeszcze raz podziękować, bo miałam odebrać zamówione świeczniki z cyny, ale będą później (dzwoniła Monika) , więc będzie okazja.
Wszystko było szalenie smaczne Kasiu DZIĘKUJEMY

____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Gardenarium 12:30, 07 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kochani, czuję się w obowiązku uhonorowania naszych Gości i pokazania prezentów ze Święta Róż, wybaczcie moją personę, ale nie da się pokazać szaliczka beze mnie, wybaczcie

W tygodniu przed naszym spotkaniem posłaniec przyniósł mi oto cudny szalik tematyczny (różany) od Irenki z Miłkowa








____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:30, 07 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Do tego magiczne różane pudełeczko z pozytywką i różanym mydełkiem, kiedy gra - myślę o Irence i spotkaniu w Rododendronowym ogrodzie

Odżywka do loczków wspaniale działa, mam ich jakby więcej?




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:31, 07 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ewa napisał(a)
Ach widzę piękny czerwony szal !!!
Szałowo w różach Cudnie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:33, 07 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Od Sebka na pamiątkę latarenka z misternym splotem





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:36, 07 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W tym zamieszaniu zapomniałam kto mi ofiarował równie misterną tackę z lampionami







____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies