Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Święto Róż w ogrodzie nie tylko bukszpanowym - czerwiec 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Święto Róż w ogrodzie nie tylko bukszpanowym - czerwiec 2012

BEATA_S 14:33, 10 maj 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Oj miło.. byłoby miło...
I jeszcze poznać tylu wspaniałych, zakręconych ludzi
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Gardenarium 09:55, 12 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Święto Róż coraz bliżej, zaczynamy już o tym coraz bardziej myśleć i czynić przygotowania.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Justynna 12:32, 14 maj 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 42
Danusiu ,też marzę zeby zobaczyć i przyjechać

Pozdrawiam serdecznie
Martek 13:52, 14 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ani do oglądania ogrodu bukszpanowego,ani do gościnności Gospodarzy nie muszę nikogo przekonywać
Mam jednak parcie,żeby podzielić się swoimi wrażeniami kiedy miałam znaleźć się w tym cudownym miejscu.
To wspomnienia,których nie umieściłam na wątku ze spotkania w 2011 roku, były u mnie
Danusiu pozwolisz ...?

W noc przed wyjazdem do Komorowa coś nie dawało mi zasnąć .Pewnie nie tylko ja tak miałam … Do ostatniego dnia nie wiedziałam czy uda mi się gościć razem z Wami u Danusi i Witka .W nocy syn oświadczył ,że jedzie również i tak około godz. 10 :00 udało się odpalić samochód
W czasie jazdy uwielbiam obserwować szybko umykające krajobrazy: pola ,łąki ,stawy i lasy .Oczywiście największą radość sprawił mi duży sokół lub jastrząb …,stado latających bocianów i koń ciągnący wóz …
Te atrakcje poprzedził na starcie podróży flesz ,czułam się jak „gwiazda”przez kilka sekund po czym mąż zdjął buta z gazu i jechaliśmy już w rytmie przepisowym
Szczęśliwie nawigator Hołowczyc wiódł nas na miejsce spotkania całkiem bez zarzutów .Kiedy dojechaliśmy na ul. docelową okazało się ,że takiego numeru domu nie ma …
Nie pozostało nic innego jak koło ratunkowe czyli tel .do Danusi Okazało się ,że byliśmy w nieco innej miejscowości...)) Na szczęście nie na drugim końcu mapy... Z pomocą głosu i osobistej interwencji w naszej sprawie Witka,za co bardzo byliśmy i jesteśmy wdzięczni ,dotarliśmy na miejsce „Święta Róż w Ogrodzie nie tylko Bukszpanowym „

Atmosfera spotkania była naprawdę bardzo radosna i przemiła .Gospodarze przyjęli nas iście po królewsku . Oprócz ciepła i uśmiechu ,tuleń ,macań i wzruszających słów ,otaczającego nas piękna był ślicznie udekorowany stół kipiący od smakołyków,a kuszący zapach grilla zapewniał nam sam Witek !
Kiedy mój mąż z synem pojechali w swoją stronę miałam własne 5 min na zapoznanie się bliżej z Koleżankami i Kolegami z forum oraz porobienie temu bajkowemu przybytkowi zdjęć .
Ogród Danusi jest jeszcze wspanialszy na żywo niż na zdjęciach .Miałam wrażenie ,że z niektórych zakamarków zaraz wyskoczy elf ,albo krasnal .To trzeba zobaczyć .To miejsce stworzone jest na nagrywanie baśni ...Panuje tu idealny ład ,porządek i konsekwencja
Z boku i na tyle domu każdy szczegół jest nam dobrze znany tam są już inne rośliny ,inna sceneria ,ale też wszystko ma swoje miejsce i współgra z charakterem ogrodu .
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 14:02, 14 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Kto był,gościł u Państwa Młoźniak potwierdzi,że ani jedno słowo nie jest przelukrowane
Osobiście mam bardzo miłe wspomnienia z pierwszego "Święta róż"w historii forum i za pewne zostaną w moim sercu takie na zawsze
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Gardenarium 14:03, 14 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję Marto za te wspomnienia, ciągle nie ograniczam liczby uczestników, zmieścimy się na raty wszyscy. Tym razem "catering" będzie na trawniku koło Kasi, tam jest dużo miejsca i jedzenie i picie nie będzie nam wchodziło w kadr. Myślę,że to dobry pomysł.

Została także potwierdzona obecność Mai i jej zespołu programu "Maja w ogrodzie". Mam nadzieję, że nic się nie zmieni. Myślcie nad tym o czym będziemy opowiadać do kamery.

Marzyłam o takim miejscu w necie, które kiedyś stworzę i które połączy ludzi w różnym wieku i z całego świata, ale mających jedną pasję - ogród i kwiaty, co niniejszym się ziściło

Dziękuję Wam za obecność na Ogrodowisku, pomoc w jego tworzeniu i ciepło oraz życzliwość jaka od Was bije, no i za te wiersze i bajki, które pojawiają się tak lekko i łatwo, jak gdyby nigdy nic

Adres podam w ostatnim tygodniu przed 2 czerwca.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 14:05, 14 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A w tę sobotę czeka nas jeszcze jedno spotkanie w Rododendronowym ogrodzie, potem Chelsea Flower Show też w sporym składzie z Ogrodowiska i już
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pszczelarnia 16:40, 14 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Jak się wejdzie do Ogrodu nie tylko bukszpanowego pierwszy raz, to od razu marzy o kolejnych spotkaniach. A że marzenia się spełniają ...
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
kaisog1 12:32, 15 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
O matko! Telewizja! Kobiety do salonów na farbowanie, strzyżenie,do kosmetyczek na wyciąganie zmarszczek, do manikiurzystek - bo błoto z za paznokci usunąć trza ciężkim sprzętem.....

Opowiadać do kamery??? eeeee znając moje szczęście kamera im padnie, prąd wyłączą albo nie wiem co jeszcze

Anula nie zapomnij baterii do aparatu
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
sylllwia 12:41, 15 maj 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Również marzę o tym, żeby przyjechać i zobaczyć na żywo, ten znany mi już z wirtualnych spacerów Ogród nie tylko bukszpanowy i poznać Danusię i innych fanów Ogrodowiska.
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies